Apa hol vagy?
Írta: gubacsi Dátum: Június 22 2026 19:48:36
Apa hol vagy?

Apa hol vagy? Várom a délutánt,
belül valami mélyen nagyon bánt.
Várom, hogy teljesül egy álom,
és apámat ismét viszont látom.

Apa hol vagy? Talán nem is tudja,
hogy hallottan ám, mikor azt súgta.
Történjen bármi, ott leszek veled,
bár még nem is tudta létezésemet.

Apa hol vagy? Hiszen szeretted anyát,
ti mindíg együtt főztétek a kaját.
Reggelente kávét főztél neki,
mára már, nincs itt neki senki.

Apa hol vagy? Anya most is gondol rád,
itt fogja kezében, a te kisbabád.
Szeme mosolygott, erre emlékszem,
mikor karjai volt az én fészkem.

Apa hol vagy? Szívem nem lát már,
pedig a lelkem, mindig haza vár. Annyi kérdés lenne, keresem a választ,
nem szólok anyának, mert, hogy fáradt.

Apa hol vagy? Kérlek maradj mindig velem,.
azt kívánom, hogy maradjál itt nekem.
Anya is szeret, látom szemeiben,
a bánatot, az összes könnyeiben.

Apa hol vagy? Hiszen megígérted nekem,
Hogy itt leszel, bármi is történjen.
Apa hol vagy? Annyira hiányzol,
Apa hol vagy? Jöjj haza, legyél bárhol.

Apa hol vagy?

Gubacsi Sándor

Teljes hír