Talán nem mondtam...
Írta: gubacsi Dátum: Június 23 2026 18:29:53
Talán nem mondtam...

Talán nem mondtam, de tudom mire kellettem neked,
szívemmel játszottál és csak játék voltam neked.
Pedig a szívem, bizony nem ezt érdemelte volna,
mert így semmi más, neked csak egy rabszolga.!

Talán nem mondtam, de tudom, hogy szerettél régen,
akkor amikor, ölelkezve csókoltuk egymást az éjben.
Nem hiszem el, hogy mindez csak álszentség lett volna,
összetört szívem, nézd, hogy a könnyeit hogy mossa.

Talán nem mondtam, de tudom, hogy változott valami,
lehet, hogy engem sokszor megátkozott valaki.
Fogtak az átkok, ezt neked a szemeidben látom,
a mi szerelmünk, most már talán csak egy álom. Talán nem mondtam, de nagyon megváltoztál belül,
azóta szívedben, már neked bizony csak a csend ül.
Olyanná vált szíved, mint egy vihar, mit maga után hagy,
rommá vert emlékek, mint egy kopár sivatag.

Talán nem mondtam, de én mindíg szerettelek téged,
a csillagokat is lehoznám én, akkor hogy, ha kéred,
Eddig egy csatát sem kellett soha vívnom miattad,
Talán a szíved, lehet hogy már másnak régen kiattad.

Talán nem mondtam, de én mégis bízok abban,
hogy a te szíved, az nincs már darabokban. És az én szívemet, össze fogja egyszer rakni,
és hogy örökké, csak veled fog maradni.


Gubacsi Sándor
Teljes hír