Egyetlen Szerelmemnek...
Írta: gubacsi Dátum: Június 24 2026 10:04:15
Egyetlen Szerelmemnek...

Te voltál az első, aki kézen fogott,
a sötét éjben is mindig mosolygott.
Gabriella, te adtál nekem szárnyat,
elűzted tőlem azt a sok sok árnyat.

Köszönöm neked, hogy mindig itt vagy,
a szereteted soha el nem hagy.
Te vagy a tanítóm, az örök fényem,
a legszebb csillag az egész égen.

Minden szavad egy drága kincs nekem,
veled biztonságban van az életem.
Ha elfáradok, te vagy a támaszom,
a jóságodat szerelemmel viszonzom.

Csillagos éjjel mindíg rád gondolok,
mikor a neved suttogják az angyalok.
Minden érintésem egy vallomás,
Nem kell nekem soha senki más.

Gabriella, ó te édes dallam,
a hangod még visszhangzik halkan.
Tiéd a lelkem és tiéd lett a szívem,
te vagy az nekem, az egyetlen hitem.

Megígérem, hogy vigyázok majd rád,
átölelem neked minden éjszakád.
Örökké fog tartani ez a forró láng,
mert vár egy sokkal boldogabb világ.

Ha félni kezdesz, én leszek a fény,
ami elkísér a sötét éj a csöndjén.
Te vagy a kezdet, te vagy a végem,
örök szerelmem, az örök reményem.

Gubacsi Sándor
Teljes hír