Emlékezz rám 4...
Írta: gubacsi Dátum: Június 27 2026 14:36:18
Emlékezz rám 4...
Emlékezz rám, ahogy néztük a fényeket, mikor nem leszek, ha már nem kellek neked. A régi kép fakul, de bennem még él a nyár, már csak álom maradt, ami hozzád visszavár. Emlékezz rám, ha fűt a nyári szél egy éjen, és csend ül a válladra, ott leszek szívedbe mélyen. Figyelj az égre, ha nézed a csillagokat ott fent, lehoztam volna, mit szíved nekem megüzent. Emlékezz rám, mikor hullik a falevél, egy őszi éjszakán kint a város peremén. Te még rám gondolsz, mikor a sírkövemnél állsz, ha másnak adod a szíved, és új nevet mond a szád. Emlékezz rám, csak egy halk, utolsó nyáron, ha majd az ősz jön, és minden újra csak egy álom. Egy elrejtett emlék még vissza-visszahívott, ha nézed a csillagunkat, mi teérted izzott. Emlékezz rám, mielőtt elszállna a tél. nem kérek mást már, csak hogy elfújjon a szél. Ha elhalkul a zaj, és benned megmozdul valami még. ami kettőnk közt volt, elvitte az idő már rég. Emlékezz rám, ha elengedsz majd végleg, vajon marad e egy kis nyom majd tebelőled. Ha majd újra nézel, a csillagokunkhoz szólva, Emlékezz rá, hogy szívednek ki lehettem volna. Emlékezz rám... Gubacsi Sándor
Teljes hír