Tolnai Imre: Jókívánságok a mostani évre, a mai versem elemzése
Az egészség nem minden, de az egészség nélkül minden semmi.
Arthur Schopenhauer
Elérkeztünk a 2012-es esztendőhöz. Ebből az alkalomból szeretnék azokhoz fordulni,akik olvassák a prózáimat,illetve a verseimet!A hozzászólóimnak is szólnak az alábbiak,továbbá a ma beküldött versemet szeretném elemezni.
Kívánom,szebb és kellemesebb éve legyen Minden Kedves Olvasómnak,hozzászólómnak is! Legyenek benne remek pillanatok ,amelyeknek örüljenek! Szeretet,kedvesség,rengeteg szép érzés ,tisztelet, egészség és boldogság vegye Őket körül! Legyen bennük kellő energia. Ne legyenek problémáik. Ne kerüljenek egyetlen rossz társaságba sem. Találjon Minden Kedves Ember sok igaz barátot,legyen a kapcsolatuk tartós! Ha segítségre szorulnak a barátaik,húzzák ki Őket a bajból,amennyiben megtehetik!
Úgy érzékelem,idén nagyobb szükségük lesz a szegény Személyeknek a szerencsére, hiszen emelkednek mától az árak. Még többe kerül a megélhetés a számukra. Ezt is fájdalmas érzésként élik meg. Azonban meg kell keményen küzdeniük azokért a célokért,amelyeket elszeretnének érni,illetve az igazságukért,valamint nem utolsósorban a létük megtartásáért!
Dönts szíved szerint: aki szeretettel közelít a világ dolgaihoz, mindig jól dönt.
Hioszi Tatiosz
A magam részéről mgköszönöm a jókívánságaidat, amit minden embernek kívánsz!
Azt már megszokhattuk, hogy folyamatosan emelkednek az árak, a bérekkel ellentétben.
Majd egy kicsi megint összébb húzzuk azt a bizonyos "nadrágszíjat".
KiberFeri 21/06/2026 08:21 Mindenkit üdvözlök! KiberFeri 20/06/2026 07:41 Üdvözlök mindenkit! KiberFeri 19/06/2026 09:26 Kedves Dark Weber!
Üdvözlünk ujra a fedélzeten.
Ezt a bal oldali Főszerkesztői anyagot olvastad? KiberFeri 19/06/2026 09:23 Üdvözlök mindenkit! Dark Weber 19/06/2026 01:04 Üdv Gufi ,elonor ! Dark Weber 19/06/2026 01:02 Üdv mindenkinek ! Újra itt HAN vagyok ,új felhasználónévvel! KiberFeri 17/06/2026 19:25 Üdvözlök mindenkit! KiberFeri 16/06/2026 17:22 Üdvözlök mindenkit! KiberFeri 15/06/2026 09:26 Üdvözlök mindenkit! KiberFeri 14/06/2026 09:35 Üdvözlök mindenkit! KiberFeri 13/06/2026 07:35 Üdvözlök mindenkit! KiberFeri 12/06/2026 21:45 Üdvözlök mindenkit! KiberFeri 11/06/2026 17:18 Üdvözlöl mindenkit!
Isten nyugosztalja a kötltőtársunkat.
A másik költőtársunkon meg segíts, ha módod van rá... MARCSY 11/06/2026 15:54 Haász Irén költőtársunk sajnos elhunyt. legyen számára könnyű a föld. Mindketten az Isaszegen működő Alkotók, Költők és Írók Klub tagja. MARCSY 11/06/2026 15:53 Reiter Joli költőtársunk látása annyira megromlott, hogy már olvasni ér írni sem tud. Megkért, hogy az itt olvasható verseit rendezzem egy kötetbe.