Ma még az ég is siratja az Isten Fiát
Hatalmas cseppekben hull a fellegek könnye
Ázik a járda az utca göröngye
Égi víz mossa el az város porát
Hordja, csak mossa az esõ a földi szennyet
Vízzel telik meg minden patak, folyam, árok
De vérrel tisztul csak a bûn s az átok
Csak fájdalom hozhat e földre Mennyet
S tudja a víz s a vér is, hogy egyszer felszárad
S újra por lepi be az utcát s lelket vétek
Ha újra megéhezünk minek étek?
S mégis hullik a vér a víz pedig árad
KiberFeri 21/06/2026 08:21 Mindenkit üdvözlök! KiberFeri 20/06/2026 07:41 Üdvözlök mindenkit! KiberFeri 19/06/2026 09:26 Kedves Dark Weber!
Üdvözlünk ujra a fedélzeten.
Ezt a bal oldali Főszerkesztői anyagot olvastad? KiberFeri 19/06/2026 09:23 Üdvözlök mindenkit! Dark Weber 19/06/2026 01:04 Üdv Gufi ,elonor ! Dark Weber 19/06/2026 01:02 Üdv mindenkinek ! Újra itt HAN vagyok ,új felhasználónévvel! KiberFeri 17/06/2026 19:25 Üdvözlök mindenkit! KiberFeri 16/06/2026 17:22 Üdvözlök mindenkit! KiberFeri 15/06/2026 09:26 Üdvözlök mindenkit! KiberFeri 14/06/2026 09:35 Üdvözlök mindenkit! KiberFeri 13/06/2026 07:35 Üdvözlök mindenkit! KiberFeri 12/06/2026 21:45 Üdvözlök mindenkit! KiberFeri 11/06/2026 17:18 Üdvözlöl mindenkit!
Isten nyugosztalja a kötltőtársunkat.
A másik költőtársunkon meg segíts, ha módod van rá... MARCSY 11/06/2026 15:54 Haász Irén költőtársunk sajnos elhunyt. legyen számára könnyű a föld. Mindketten az Isaszegen működő Alkotók, Költők és Írók Klub tagja. MARCSY 11/06/2026 15:53 Reiter Joli költőtársunk látása annyira megromlott, hogy már olvasni ér írni sem tud. Megkért, hogy az itt olvasható verseit rendezzem egy kötetbe.