Torma Zsuzsanna - november 19 2008 08:31:51
Kedves, bájos,szomorú és tragikus hangvételû vers,kedves Elemér!
Mintegy kis ballada Mariskáról, aki hiába várta vissza a kiskatonáját az ablaknál.
Üdv.: Torma Zsuzsanna
loretta - november 19 2008 11:10:50
Remek kis ballada született! Ügyes vagy, Elemér!
genezisz - november 19 2008 13:12:54
Szia Elemér!
Még sokat verselj itt a napkorongon!
A fenti versed nagyon tetszik!
barátsággal:genezisz-laci- ) .
kormi37 - november 19 2008 13:59:41
Nagyon jó lett. Ballada ahogy a többiek is írják. Írj még. Grat. Szeretettel:Kormi
reitinger jolan - november 19 2008 17:49:29
A régi korok emléke, 30-as évek? mikor még a lányok hazavárták a kiskatonákat. Ezt idézted számomra.
Szeretettel Joli
KiberFeri 21/06/2026 08:21 Mindenkit üdvözlök! KiberFeri 20/06/2026 07:41 Üdvözlök mindenkit! KiberFeri 19/06/2026 09:26 Kedves Dark Weber!
Üdvözlünk ujra a fedélzeten.
Ezt a bal oldali Főszerkesztői anyagot olvastad? KiberFeri 19/06/2026 09:23 Üdvözlök mindenkit! Dark Weber 19/06/2026 01:04 Üdv Gufi ,elonor ! Dark Weber 19/06/2026 01:02 Üdv mindenkinek ! Újra itt HAN vagyok ,új felhasználónévvel! KiberFeri 17/06/2026 19:25 Üdvözlök mindenkit! KiberFeri 16/06/2026 17:22 Üdvözlök mindenkit! KiberFeri 15/06/2026 09:26 Üdvözlök mindenkit! KiberFeri 14/06/2026 09:35 Üdvözlök mindenkit! KiberFeri 13/06/2026 07:35 Üdvözlök mindenkit! KiberFeri 12/06/2026 21:45 Üdvözlök mindenkit! KiberFeri 11/06/2026 17:18 Üdvözlöl mindenkit!
Isten nyugosztalja a kötltőtársunkat.
A másik költőtársunkon meg segíts, ha módod van rá... MARCSY 11/06/2026 15:54 Haász Irén költőtársunk sajnos elhunyt. legyen számára könnyű a föld. Mindketten az Isaszegen működő Alkotók, Költők és Írók Klub tagja. MARCSY 11/06/2026 15:53 Reiter Joli költőtársunk látása annyira megromlott, hogy már olvasni ér írni sem tud. Megkért, hogy az itt olvasható verseit rendezzem egy kötetbe.