Rábíztam a áprilisi szélre,
vigye üzenetem el hozzád.
Súgja a füledbe halkan,
Mit szívemből kívánok neked,
Legyen boldog minden perced,
Ami a földön adva van neked.
Tudj örülni annak, hogy a nap
keleten minden reggel kel.
A csicsergő madárseregnek,hisz
reggelenként neked is énekel.
A tavasz sok szép virágának, mely
ajtódon kilépve, édes illattal köszönt.
Egy távoli torony halkan konduló
harang szavának,akkor is ha az-az
időmúlását jelzi. Örülni a lábujjhegyen
osonó tavaszi estnek,mert fátylát a tájra teríti,
S üzenem, legyen szép a napod.,
Majd nyugodt az éjszakád.
Valaki súgja a füledbe csendben,
egy lágy altató édes dallamát.
Torma Zsuzsanna - április 02 2009 10:13:58
Kedves Júlia!
Szebb üzenetet nem is küldhettél volna az áprilisi széllel!
A Nap felkelt Keleten, itt a tavaszi zsongás, virágokon már a méhecskék, rügyező fágakon a madárkák. Nem is kell ennél szebb. "Lábujjhegyen osonó tavaszi est" - milyen szép hasonlat, és egyben megszemélyesítés is!!!
Jó volt olvasni!
Üdv.: Torma Zsuzsanna
rea - április 02 2009 12:46:32
Nagyon szép üzenet!
Szeretettel:Rea
maximum - április 03 2009 00:14:33
Ez nagyon szép lett kedves lublu . üdvözlettel: maximum
lublu - április 03 2009 07:36:27
Kedves Zsuzsa, Rea és Maximum!
Természetesen ez az üzenet mindenkihez szól
aki csak olvassa.Köszönöm, hogy ti is olvastátok.
Szeretettel:Júlia
heaven - április 03 2009 19:55:22
Nagyon kedves vers! Mindenki örül neki szerintem!!!
KiberFeri 21/06/2026 08:21 Mindenkit üdvözlök! KiberFeri 20/06/2026 07:41 Üdvözlök mindenkit! KiberFeri 19/06/2026 09:26 Kedves Dark Weber!
Üdvözlünk ujra a fedélzeten.
Ezt a bal oldali Főszerkesztői anyagot olvastad? KiberFeri 19/06/2026 09:23 Üdvözlök mindenkit! Dark Weber 19/06/2026 01:04 Üdv Gufi ,elonor ! Dark Weber 19/06/2026 01:02 Üdv mindenkinek ! Újra itt HAN vagyok ,új felhasználónévvel! KiberFeri 17/06/2026 19:25 Üdvözlök mindenkit! KiberFeri 16/06/2026 17:22 Üdvözlök mindenkit! KiberFeri 15/06/2026 09:26 Üdvözlök mindenkit! KiberFeri 14/06/2026 09:35 Üdvözlök mindenkit! KiberFeri 13/06/2026 07:35 Üdvözlök mindenkit! KiberFeri 12/06/2026 21:45 Üdvözlök mindenkit! KiberFeri 11/06/2026 17:18 Üdvözlöl mindenkit!
Isten nyugosztalja a kötltőtársunkat.
A másik költőtársunkon meg segíts, ha módod van rá... MARCSY 11/06/2026 15:54 Haász Irén költőtársunk sajnos elhunyt. legyen számára könnyű a föld. Mindketten az Isaszegen működő Alkotók, Költők és Írók Klub tagja. MARCSY 11/06/2026 15:53 Reiter Joli költőtársunk látása annyira megromlott, hogy már olvasni ér írni sem tud. Megkért, hogy az itt olvasható verseit rendezzem egy kötetbe.