Napkorong
Versek fõoldal · Prózák fõoldal · Gyakori kérdések · Szerzõk és verseik · Szerzõk és prózáikJúnius 24 2026 16:02:23
Navigáció
Versek fõoldal
Prózák fõoldal


Gyakori kérdések
Szerzõk és verseik
Szerzõk és prózáik
Impresszum
Alapszabály
Szerzõdés
Online felhasználók
Vendég: 8
Nincs Online tag

Regisztráltak: 2,225
Tagjainkról-tagjainktól
- Weboldalak
- Pályázatokon elért eredmények
- Saját kötetek
- Megjelenések antológiákban
- Tagjainkról mindenféle
V E R S E K Váltás a PRÓZÁK főoldalára
Magamnak hazudjak?


Magamnak hazudjak, hogy nem fáj a lelkem?
Nem titkolom bánatomat, hiányzik a szerelmem.
Fáj a távolság, fáj a hiánya, fáj az ölelése
és minden hibája!

Minek hazudjak, kinek, magamnak?
Nem hazudok senkinek szomorkodom titokban.
Már semmi sem olyan mint rég volt,
Mikor minden szép volt, most minden megfordult.

A tavasz lett a tél, a nyár meg az ősz.
Minden összevissza, mióta elmentél.
Bánatos lelkemmel semmit sem törődtél!
Azért néha visszajöhetnél!
Hozzászólások
vali75 - május 31 2010 10:55:08
Nagyon tetszik a versed!Remélem visszatalál hozzád
a szerelmed!smiley
Szeretettel:Vali.
pircsi47 - május 31 2010 11:01:37
Köszi Valikám! Elég, ha csak meglátogat, amit már egy éve igérget!
A kapcsolatot azért a Net-en tartjuk, de ez semmi!
Szia: pircsismiley
Torma Zsuzsanna - május 31 2010 11:04:00
Kedves Pircsi!

Remélem szerelmed előbb-utóbb visszatér.
Ahogy az időjárás is a rendes kerékvágásba ér, ...csak idő kérdése!

Üdv.:Torma Zsuzsanna
smileysmiley
pircsi47 - május 31 2010 11:08:45
Köszi Zsuzsikám, tudod az ígéret szép szó, de nem mindenki tartja be!smiley
Köszi, hogy elolvastad, puszi: Pircsismiley
Murak Tibor - május 31 2010 13:21:40
Szépet írtál Pircsi! Tetszik: Tibor smiley
pircsi47 - május 31 2010 13:32:35
Köszi Tibor, aranyos vagy!
üdv: Pircsismiley
pircsi47 - május 31 2010 13:53:30
Annyira eltaláltátok a képet a versemhez, nem tudom kinek köszönjem meg. Pontosan ilyen kis 19-20 éves fiatal lány voltam, nagy sötétbarna hajjal, amikor tombolt a szerelem, amit visszasírok
verseimben.
Köszi, köszi, köszi.smileysmileysmiley
szucsistvan - május 31 2010 13:54:29
szépen írtad meg Pircsismiley
Stella44 - május 31 2010 15:12:42
Keves Pircsi! Nagyon szép verset írtál! Én kívánom neked hogy vissza térjen egy szép napon és minden olyan legyen mint rég!!!!smiley
Bosco32 - május 31 2010 15:19:52
Grt Pircsi a vershez!!! Nagyon szép! Remélem mihamarab beteljesedik a szerelmetek!!!! Tuti h megérdemledsmiley
pircsi47 - május 31 2010 17:09:51
István, Mist, Stelle,Bosco mindannyiotoknak köszönöm, aranyosak vagytok.
Olyan már soha nem lesz, mint rég volt, mert 40 év elmúlt, csak legalább lássam és sürübben jelentkezne.
Egy éve igéri,hogy eljön és meglátogat! Eddig még ígéret maradt!
szia, puszi mindannyiotoknaksmiley
Tsering Drolma - május 31 2010 18:43:56
Jobbulást, és örömöt! Ezt kívánom
ki elkóborol vissza várom
s a napkorongba kiáltom
légy boldog a várva várttal
s míg a nap lenyugszik és újraéled
Pircsi a kávédat Ő hozza elébed!

szeretettel: Tsmiley
gufi - május 31 2010 19:11:18
Kedves Pircsi!
Ez nagyon jó!!! És nem kell hazudni se magadnak se másnak.
Bátran teregeted érzéseidet, dícséretes.
üdv:gufismiley
giziszalay - május 31 2010 19:52:01
Talán egyszer vissza jön, jó lett lett.
Szeretettel:Gizi
Szofi55 - május 31 2010 22:14:32
Kedves Pircsi!
Szép verset írtál. Gratulálok!
Szeretettel: Szofi
pircsi47 - június 01 2010 09:16:23
T., gufi, Gizike, Szofi!
Édesek vagytok, kösziszépen.
Gufi, nagyon jól látod, őszinte ember vagyok, nem mindig előnyös, de a lelkemnek biztosan. Mindig nyitott könyv voltam és már az is maradok!
Mindannyiotoknak sok-sok puszi!!!!!!!
Pircsismiley
Hozzászólás küldése
Hozzászólást csak bejelentkezés után küldhetsz
Bejelentkezés
Felhasználónév

Jelszó



Még nem regisztráltál?
Kattints ide!

Elfelejtetted jelszavad?
Kérj újat itt.
Mai névnapos
Ma 2026. június 24. szerda,
Iván napja van.
Holnap Vilmos napja lesz.
Ajánló
Poema.hu versek
Versek.eu
Szerelmes versek
Netorian idézetek
Idézetek.eu
Szerelmes idézetek
Szerelmes SMS-ek
Bölcs gondolatok
Üzenőfal
Üzenet küldéséhez be kell jelentkezni

iytop
24/06/2026 11:48
Mindenkinek szép napot kívánok!
KiberFeri
22/06/2026 19:47
Mindenkit üdvözlök!
KiberFeri
21/06/2026 08:21
Mindenkit üdvözlök!
KiberFeri
20/06/2026 07:41
Üdvözlök mindenkit!
KiberFeri
19/06/2026 09:26
Kedves Dark Weber! Üdvözlünk ujra a fedélzeten. Ezt a bal oldali Főszerkesztői anyagot olvastad?
KiberFeri
19/06/2026 09:23
Üdvözlök mindenkit!
Dark Weber
19/06/2026 01:04
Üdv Gufi ,elonor !
Dark Weber
19/06/2026 01:02
Üdv mindenkinek ! Újra itt HAN vagyok ,új felhasználónévvel!
KiberFeri
17/06/2026 19:25
Üdvözlök mindenkit!
KiberFeri
16/06/2026 17:22
Üdvözlök mindenkit!
KiberFeri
15/06/2026 09:26
Üdvözlök mindenkit!
KiberFeri
14/06/2026 09:35
Üdvözlök mindenkit!
KiberFeri
13/06/2026 07:35
Üdvözlök mindenkit!
KiberFeri
12/06/2026 21:45
Üdvözlök mindenkit!
KiberFeri
11/06/2026 17:18
Üdvözlöl mindenkit! Isten nyugosztalja a kötltőtársunkat. A másik költőtársunkon meg segíts, ha módod van rá...
Napkorong.hu alapítva: 2007
Powered by PHP-Fusion © 2003-2006 - Aztec Theme by: PHP-Fusion Themes