Napkorong
Versek fõoldal · Prózák fõoldal · Gyakori kérdések · Szerzõk és verseik · Szerzõk és prózáikJúnius 23 2026 17:59:37
Navigáció
Versek fõoldal
Prózák fõoldal


Gyakori kérdések
Szerzõk és verseik
Szerzõk és prózáik
Impresszum
Alapszabály
Szerzõdés
Online felhasználók
Vendég: 13
Nincs Online tag

Regisztráltak: 2,225
Tagjainkról-tagjainktól
- Weboldalak
- Pályázatokon elért eredmények
- Saját kötetek
- Megjelenések antológiákban
- Tagjainkról mindenféle
V E R S E K Váltás a PRÓZÁK főoldalára
Hallod -e drága?

Hallod-e drága
szívem dobogását,
Látod-e szemem
Könnyeit?

Gondolsz-e rám
még mostanában?
vagy végleg itt hagytál
megint?

Többé ne gyere,
ne fájdítsd a szívem,
ez már csak rosszra
adja magát!

Ne gondolj többé
a szép szerelmünkre,
ami éltetett minket
éveken át!

Nem maradt meg
belőle semmi,
csak a nagy
szomorúság!


Hozzászólások
Mezso - augusztus 29 2010 19:20:24
Csak a szépre emlékezem.
Az első boldog nyárra.Biztosan ismered te is .
Igy kéne élnünk
Szeretettel:Mezso
pircsi47 - augusztus 29 2010 19:23:21
Mezso, köszi, hogy elolvastad!üdvsmileyircsismiley
Sancho - augusztus 29 2010 19:29:10
pircsi47 kedves!
Ez most tetszik.
Grt. smiley Sancho
pircsi47 - augusztus 29 2010 19:45:47
Sancho!
Cuki vagy! Puszismileyircsismileysmileysmiley
Geot - augusztus 29 2010 20:13:12
Szép verset írtál Pircsike!
Tetszik!
Szeretettel:Geotsmiley
Antoinette - augusztus 29 2010 22:24:48
Pircsi! Mintha magamat látnám ... smiley
ZETA - augusztus 29 2010 23:23:51
Tanácsot adni nem tudok! Azt a madarat ne várd vissza amelyik elrepült. Az a pillanat mi szép volt örökitsd meg a szívedben és hagyd repülni , mint a madarat. Üdvözlettel egy jó barát.smileysmileysmiley
heaven - augusztus 30 2010 05:34:26
Sajnálom Pircsi, csak jobb lesz egyszer azért! Drukkolok neked.smiley
Szofi55 - augusztus 30 2010 08:36:56
Pircsi, nagyon szép! Az emlékeket őrizd a szívedben, a múlt bizony sokszor fáj! Túl kell lépni rajt, ehhez kívánok sok erőt Neked!
Szeretettel: Szofi
pircsi47 - augusztus 30 2010 08:58:14
Geot, Kata, Antoinette, ZETA,heaven,Szofi!
Nagyon aranyossak vagytok, hogy vigasztaltok, de nehéz a feledés!
Talán nem is jön össze SOHA!
Puszillak Benneteketsmileyircsismiley
bZsanna - augusztus 30 2010 14:47:00
Kedves Pircsi!
Látom, újítottál és nagyon jót tett - versed, nagyon szép lett, Gratulálok!

Zsannasmiley
Torma Zsuzsanna - augusztus 30 2010 15:14:42
Kedves Pircsi!

Azért nagyon érdekes ez a versed, mert ugyan kíváncsi vagy arra a másikra, hogy gondol-e Rád, de aztán hamar kimondod: "Többé ne gyere!"', " Ne gondolj többé..."
Ha "szerelmed" ezt olvassa, akkor nem tudja, mit tegyen.
Jó a vers rímelése, a formai elrendezés is!

Tetszett!

üdv.: Torma Zsuzsanna
smileysmileysmiley
pircsi47 - augusztus 30 2010 17:15:20
ZSANNA! kÖSZI ÉS KÉPZELD MÁR KÉT NOVELLÁT IS TETTEM FEL A PRÓZÁBA!
ZSUZSANNA!
FOGALMAM SINCS, HOGY OLVASSA-E!
EGYÉBKÉNT NEM JÖN ÖSSZE SEMMI! KÖSZI, HOGY OLVASTAD!
bocs a nagybetűkér, de úgy maradr a cape lock.smiley
hubart - augusztus 30 2010 19:40:14
Ezt szépen megírtad!
Antoinette - augusztus 30 2010 19:50:59
A hiány borzasztó...két hónapon keresztül sajgott a szívem, s talán még most is fáj, ha rá gondolok ...De nem félj! Kezdj újra! Ismerkedj, s aztán biztosan nyilik egy új lehetőség! Társaságba kell járni, akkor sokkal könnyebb feldolgozni mindent. Hidd el! Tapasztalat... De a legrosszabb az, amikor hiába várod, nem ír, nem válaszol, s nem tudod, mi van vele... Együttérzek veled smiley
pircsi47 - augusztus 30 2010 21:36:21
Hubart, antoinette!
Köszi, hogy olvastatok, és dícsértetek!
Üdvsmileyircsismiley
kosa - augusztus 31 2010 19:31:09
Ne szomorkodj, egy a fizetségsmiley

Szép verssmiley

Emese
pircsi47 - szeptember 10 2010 20:43:19
Emese!
Köszi, hogy elolvastad,puszillaksmileyircsi
Hozzászólás küldése
Hozzászólást csak bejelentkezés után küldhetsz
Bejelentkezés
Felhasználónév

Jelszó



Még nem regisztráltál?
Kattints ide!

Elfelejtetted jelszavad?
Kérj újat itt.
Mai névnapos
Ma 2026. június 23. kedd,
Zoltán napja van.
Holnap Iván napja lesz.
Ajánló
Poema.hu versek
Versek.eu
Szerelmes versek
Netorian idézetek
Idézetek.eu
Szerelmes idézetek
Szerelmes SMS-ek
Bölcs gondolatok
Üzenőfal
Üzenet küldéséhez be kell jelentkezni

KiberFeri
22/06/2026 19:47
Mindenkit üdvözlök!
KiberFeri
21/06/2026 08:21
Mindenkit üdvözlök!
KiberFeri
20/06/2026 07:41
Üdvözlök mindenkit!
KiberFeri
19/06/2026 09:26
Kedves Dark Weber! Üdvözlünk ujra a fedélzeten. Ezt a bal oldali Főszerkesztői anyagot olvastad?
KiberFeri
19/06/2026 09:23
Üdvözlök mindenkit!
Dark Weber
19/06/2026 01:04
Üdv Gufi ,elonor !
Dark Weber
19/06/2026 01:02
Üdv mindenkinek ! Újra itt HAN vagyok ,új felhasználónévvel!
KiberFeri
17/06/2026 19:25
Üdvözlök mindenkit!
KiberFeri
16/06/2026 17:22
Üdvözlök mindenkit!
KiberFeri
15/06/2026 09:26
Üdvözlök mindenkit!
KiberFeri
14/06/2026 09:35
Üdvözlök mindenkit!
KiberFeri
13/06/2026 07:35
Üdvözlök mindenkit!
KiberFeri
12/06/2026 21:45
Üdvözlök mindenkit!
KiberFeri
11/06/2026 17:18
Üdvözlöl mindenkit! Isten nyugosztalja a kötltőtársunkat. A másik költőtársunkon meg segíts, ha módod van rá...
MARCSY
11/06/2026 15:54
Haász Irén költőtársunk sajnos elhunyt. legyen számára könnyű a föld. Mindketten az Isaszegen működő Alkotók, Költők és Írók Klub tagja.
Napkorong.hu alapítva: 2007
Powered by PHP-Fusion © 2003-2006 - Aztec Theme by: PHP-Fusion Themes