Napkorong
Versek fõoldal · Prózák fõoldal · Gyakori kérdések · Szerzõk és verseik · Szerzõk és prózáikJúnius 28 2026 01:07:05
Navigáció
Versek fõoldal
Prózák fõoldal


Gyakori kérdések
Szerzõk és verseik
Szerzõk és prózáik
Impresszum
Alapszabály
Szerzõdés
Online felhasználók
Vendég: 5
Nincs Online tag

Regisztráltak: 2,224
Tagjainkról-tagjainktól
- Weboldalak
- Pályázatokon elért eredmények
- Saját kötetek
- Megjelenések antológiákban
- Tagjainkról mindenféle
V E R S E K Váltás a PRÓZÁK főoldalára
Még fáj...

Még fáj...

Ajkadra fagy csended kimondatlan szavai,
Még hallod szívedet utoljára dobbanni,
Fojtogat ott legbelül, szorítja szívedet,
El kell engedned Őt, ki sohasem volt tied!

Búcsúcsókot lehelt köd lepte hajnal,
Felém pillantott, rezzenéstelen arccal,
Kihunyt csillagodnak varázslatos fénye,
Száműzöm az érzést, most és mindörökre,
Remegve suttogom fájni fog hiányod,
csodás voltál nekem álomszép világom.
Hozzászólások
novak0411 - szeptember 28 2011 13:23:15
Megérintett mintha benne lennéksmiley
Szeretettel olvastalak!
smiley
vali75 - szeptember 28 2011 13:27:49
Nagyon szépen köszönöm Laci, hogy olvastál és véleményeztél! smiley

Szomorú történetről hallottam ma, gondoltam megírom! smiley
pircsi47 - szeptember 28 2011 13:39:20
Valikám!
Tudom, mi ez! , még az érzés is hiányzik, nem csak a jelenléte!
Gratulálok: Pircsismiley
vali75 - szeptember 28 2011 13:41:07
Pircsike, valóban így van....Tudtam, hogy azonnal rájössz, miért is írtam meg ezt a versemet...Köszönöm szépen, hogy olvastál és véleményeztél! smiley
vali75 - szeptember 28 2011 13:41:59
Sándor, nagyon szépen köszönöm kedves véleményezésedet! smiley
haaszi - szeptember 28 2011 16:07:07
Ó, a lemondás... a kényszer...
Nehéz dolog ez. De szépen megírtad!
vali75 - szeptember 28 2011 16:55:16
Köszönöm szépen Irénke! smiley
Radmila - szeptember 28 2011 17:02:25
Kedves Vali,
szép költői képeidhez gratulálok. A búcsú fájdalmát lágyam, min a lehelet írtad me,
Szeretettel gratulálok: Radmila
vali75 - szeptember 28 2011 17:03:22
Drága Radmila, nagyon szépen köszönöm kedves értékelésedet! smiley
agota - szeptember 28 2011 17:20:45
Szép, finom sorok!
Ölelés
lazarhzs - szeptember 28 2011 17:21:15
Mélyen megérintő versed szeretettel olvastam:zsuzsa
vali75 - szeptember 28 2011 17:22:56
Ágota, nagyon szépen köszönöm kedves hozzászólásodat! smiley
vali75 - szeptember 28 2011 17:23:31
Zsuzsa, nagyon szépen köszönöm, hogy olvastál és véleményeztél! smiley
szzs - szeptember 28 2011 18:36:30
Fájdalmasan szép kép, kedves Valika! Szeretettel: ZSuszanna
fava - szeptember 28 2011 20:04:47
Egy könnyed,fájdalmas elengedés...szép!
Szeretettel:favasmiley
Geot - szeptember 28 2011 20:09:32
Szépségesen fájdalmas versedhez szívből gratulálok!!
Szeretettel:Geotsmileysmileysmiley
vali75 - szeptember 28 2011 20:33:18
szzs, fava, Geot, nagyon szépen köszönöm, hogy olvastátok és véleményeztétek a versemet! smiley
marina - szeptember 28 2011 21:45:29
Valika!
Fájdalmasan szép sorokban írtad meg a búcsúzást.
Szeretettel gratulálok:marina
amnesia - szeptember 29 2011 00:09:36
Nem akartam már belépni, nagyon késő van, de elolvastam a versedet... nem tudok szó nélkül elmenni mellette! Vagy inkább úgy helyes: egy pillanatra elakadt a szavam. Minden sorával, gondolatával teljesen azonosulni tudok. Az "érzés" ami bennem is küzd, éget, ennél szebben nem leírható!
Nagyon örülök, hogy elolvashattam!

Szeretettel: Gabi
vali75 - szeptember 29 2011 06:09:19
Marina, Gabi, nagyon szépen köszönöm ! smiley
gyula1948 - szeptember 29 2011 06:20:44
Hát ez gyönyörű!
vali75 - szeptember 29 2011 06:33:31
Gyula, nagyon szépen köszönöm! smiley
reitinger jolan - szeptember 29 2011 09:02:21
Mintha valaki meghalt volna, lehet személy vagy érzés, mindkettőre azonos.

Gratulálok.

Szeretettel Jolismiley
vali75 - szeptember 29 2011 09:07:42
Joli, nagyon szépen köszönöm! Nem halt meg senki, egy tegnapi szomorú történet hatására írtam meg, csak beleéltem magam, nem rólam szól...smileysmileysmiley
Tolnai Imre Krisztian - október 01 2011 23:31:39
Jó lett! smiley Grat: Imismiley
vali75 - október 02 2011 13:21:11
Nagyon szépen köszönöm Delfinke! smiley
Teo - december 02 2012 16:08:11
Csodálatos smiley Ez.... gyönyörű.
vali75 - december 07 2012 16:38:09
Nagyon szépen köszönöm Tomi! smiley
Hozzászólás küldése
Hozzászólást csak bejelentkezés után küldhetsz
Bejelentkezés
Felhasználónév

Jelszó



Még nem regisztráltál?
Kattints ide!

Elfelejtetted jelszavad?
Kérj újat itt.
Mai névnapos
Ma 2026. június 28. vasárnap,
Levente, Irén napja van.
Holnap Péter, Pál napja lesz.
Ajánló
Poema.hu versek
Versek.eu
Szerelmes versek
Netorian idézetek
Idézetek.eu
Szerelmes idézetek
Szerelmes SMS-ek
Bölcs gondolatok
Üzenőfal
Üzenet küldéséhez be kell jelentkezni

KiberFeri
27/06/2026 08:49
Kedves poétatársak! Akinek 06. 21. utáni verse eltünt, ha már ki volt téve, sorosnkivül ujra küldje be, mert ez programhiba volt. Üdvözlök mindenkit!
KiberFeri
26/06/2026 07:50
Üdvözlök mindenkit!
iytop
24/06/2026 11:48
Mindenkinek szép napot kívánok!
KiberFeri
22/06/2026 19:47
Mindenkit üdvözlök!
KiberFeri
21/06/2026 08:21
Mindenkit üdvözlök!
KiberFeri
20/06/2026 07:41
Üdvözlök mindenkit!
KiberFeri
19/06/2026 09:26
Kedves Dark Weber! Üdvözlünk ujra a fedélzeten. Ezt a bal oldali Főszerkesztői anyagot olvastad?
KiberFeri
19/06/2026 09:23
Üdvözlök mindenkit!
Dark Weber
19/06/2026 01:04
Üdv Gufi ,elonor !
Dark Weber
19/06/2026 01:02
Üdv mindenkinek ! Újra itt HAN vagyok ,új felhasználónévvel!
KiberFeri
17/06/2026 19:25
Üdvözlök mindenkit!
KiberFeri
16/06/2026 17:22
Üdvözlök mindenkit!
KiberFeri
15/06/2026 09:26
Üdvözlök mindenkit!
KiberFeri
14/06/2026 09:35
Üdvözlök mindenkit!
KiberFeri
13/06/2026 07:35
Üdvözlök mindenkit!
Napkorong.hu alapítva: 2007
Powered by PHP-Fusion © 2003-2006 - Aztec Theme by: PHP-Fusion Themes