denes - február 01 2008 07:52:02
Ez olyan békés és megható.
kormi37 - február 01 2008 08:13:33
Nagyon szép és igaz is. Grarula Szeretettel:Kormi
Babian - február 01 2008 17:58:54
Errõl a versrõl egy jelenet jutott az eszembe. A metrón vettem észre két kis öreg fogták egymás kezét és úgy ültek egymás mellett.Sokáig emlékeztem rájuk. Olyan ritka az ilyen! Szép a versed. Szeretettel Babian.
laszlo1988 - február 02 2008 02:58:00
Nincs ennél szebb.Egyzserûsége a versednek teszi igazán különlegessé.Kicsit belémhasított vmi amíg elolvastam...
szeretettel:laci
homancs - február 05 2008 22:03:38
köszönöm,hogy olvastatok
KiberFeri 21/06/2026 08:21 Mindenkit üdvözlök! KiberFeri 20/06/2026 07:41 Üdvözlök mindenkit! KiberFeri 19/06/2026 09:26 Kedves Dark Weber!
Üdvözlünk ujra a fedélzeten.
Ezt a bal oldali Főszerkesztői anyagot olvastad? KiberFeri 19/06/2026 09:23 Üdvözlök mindenkit! Dark Weber 19/06/2026 01:04 Üdv Gufi ,elonor ! Dark Weber 19/06/2026 01:02 Üdv mindenkinek ! Újra itt HAN vagyok ,új felhasználónévvel! KiberFeri 17/06/2026 19:25 Üdvözlök mindenkit! KiberFeri 16/06/2026 17:22 Üdvözlök mindenkit! KiberFeri 15/06/2026 09:26 Üdvözlök mindenkit! KiberFeri 14/06/2026 09:35 Üdvözlök mindenkit! KiberFeri 13/06/2026 07:35 Üdvözlök mindenkit! KiberFeri 12/06/2026 21:45 Üdvözlök mindenkit! KiberFeri 11/06/2026 17:18 Üdvözlöl mindenkit!
Isten nyugosztalja a kötltőtársunkat.
A másik költőtársunkon meg segíts, ha módod van rá... MARCSY 11/06/2026 15:54 Haász Irén költőtársunk sajnos elhunyt. legyen számára könnyű a föld. Mindketten az Isaszegen működő Alkotók, Költők és Írók Klub tagja. MARCSY 11/06/2026 15:53 Reiter Joli költőtársunk látása annyira megromlott, hogy már olvasni ér írni sem tud. Megkért, hogy az itt olvasható verseit rendezzem egy kötetbe.