Kár a múltba visszamenni, eltörhetik a szíved.
Rájöhetsz, hogy csak neked szép, mi akkor történt veled.
Rég lezárt érzést felnyitni, tévedésbõl sem lehet,
összetörhet egy drága kép, mi akkor fontos volt neked.
Dédelgetett érzéseid, egy szótól elvesztheted,
mi akkor volt lezártad rég, ne tépd fel a sebeket.
Szavadra már nem szomjazik, nem érdekli életed.
Nem lett õ más mint álomkép,
õ a múlt a jövõ nem adja vissza õt neked.
marica - február 05 2008 20:03:25
Kedves Jolanda! Ez a versed nagyon-nagyon megérintett.
Köszönöm, hogy olvashattam!
Mindenkinek ajánlom. De mi van ha .............. lehet, hogy Ö is.
Szeretettel: Marka
kormi37 - február 06 2008 07:38:03
Gyönyörû a versed. Szép de szomorú. A múltat nem kell azért kitörölni, mindenkinek a legkében van benne amíg él. Nagyon tetszik.
Írj még, ha kérhetlek!! Szeretettel:Kormi
laszlo1988 - február 06 2008 19:20:08
A fájdalom hozza ki mindig a jobb sorokat az emberbõl.Veled is ez történt.Igaza van Korminak.Lépj tovább a múlton,de azért õrizd meg-fõleg a szépet.Fel a fejjel kérlek...
KiberFeri 21/06/2026 08:21 Mindenkit üdvözlök! KiberFeri 20/06/2026 07:41 Üdvözlök mindenkit! KiberFeri 19/06/2026 09:26 Kedves Dark Weber!
Üdvözlünk ujra a fedélzeten.
Ezt a bal oldali Főszerkesztői anyagot olvastad? KiberFeri 19/06/2026 09:23 Üdvözlök mindenkit! Dark Weber 19/06/2026 01:04 Üdv Gufi ,elonor ! Dark Weber 19/06/2026 01:02 Üdv mindenkinek ! Újra itt HAN vagyok ,új felhasználónévvel! KiberFeri 17/06/2026 19:25 Üdvözlök mindenkit! KiberFeri 16/06/2026 17:22 Üdvözlök mindenkit! KiberFeri 15/06/2026 09:26 Üdvözlök mindenkit! KiberFeri 14/06/2026 09:35 Üdvözlök mindenkit! KiberFeri 13/06/2026 07:35 Üdvözlök mindenkit! KiberFeri 12/06/2026 21:45 Üdvözlök mindenkit! KiberFeri 11/06/2026 17:18 Üdvözlöl mindenkit!
Isten nyugosztalja a kötltőtársunkat.
A másik költőtársunkon meg segíts, ha módod van rá... MARCSY 11/06/2026 15:54 Haász Irén költőtársunk sajnos elhunyt. legyen számára könnyű a föld. Mindketten az Isaszegen működő Alkotók, Költők és Írók Klub tagja. MARCSY 11/06/2026 15:53 Reiter Joli költőtársunk látása annyira megromlott, hogy már olvasni ér írni sem tud. Megkért, hogy az itt olvasható verseit rendezzem egy kötetbe.