Néha szemlélõdve nézed arcomat,
És érzem, hogy faggat a tekinteted.
Furcsa beszélgetés ez, kettõnk között..
Szavak nélküli, és mégis jól hallható.
Választ vársz tõlem, de kérdezni nem mersz,.
S tán én is ugyan így vagyok ezzel.
Kigyúltak a lángok, és a fények bennem,
S tudom, hogy te is szeretsz már engem,
De mi csak állunk egymással szemben,
S az idõ múlik, feletted, felettem.
denes - február 23 2008 09:59:52
Akkor, talán rajta-mondassék ki az õszinte szó!
Babian - február 23 2008 10:51:15
Ennek így kell lenni!Micsoda jó dolog mikor már az ember a szem kontaktusból is mindent dut.Hidd el nem rossz dolog ez. Az összetartozás legszorosabb jele.Tedd szinesebbé kicsit a napokat! És fõzz finom ebédet!!!Én is megyek a konyhába, mert ha itt vagyok mindent leégetek!!! Ciki. de egy párszor már eljátszottam ezt a mûsort. Puszi Babian
szoszircsi - február 23 2008 22:43:37
Zsuzsu...olyan érdekes vibrálást éreztem amikor olvastam a versed...mindkét fél attól "fél",hogy nem azt hallja,amit szeretne...ennek a kudarcától fél...de nincs olyan kérdés,aminek válasza ne lenne ott a szívedben...tetszett nagyon- szeretettel-[b]szosz[/b]
zsuzsu - február 23 2008 23:14:49
Köszönöm, hogy olvastátok az írásomat. Amint írtad Ircsi a vibrálás az életben is is megvolt, és a csodálatos válasz is.
Szeretetettel. zsuzsu
KiberFeri 21/06/2026 08:21 Mindenkit üdvözlök! KiberFeri 20/06/2026 07:41 Üdvözlök mindenkit! KiberFeri 19/06/2026 09:26 Kedves Dark Weber!
Üdvözlünk ujra a fedélzeten.
Ezt a bal oldali Főszerkesztői anyagot olvastad? KiberFeri 19/06/2026 09:23 Üdvözlök mindenkit! Dark Weber 19/06/2026 01:04 Üdv Gufi ,elonor ! Dark Weber 19/06/2026 01:02 Üdv mindenkinek ! Újra itt HAN vagyok ,új felhasználónévvel! KiberFeri 17/06/2026 19:25 Üdvözlök mindenkit! KiberFeri 16/06/2026 17:22 Üdvözlök mindenkit! KiberFeri 15/06/2026 09:26 Üdvözlök mindenkit! KiberFeri 14/06/2026 09:35 Üdvözlök mindenkit! KiberFeri 13/06/2026 07:35 Üdvözlök mindenkit! KiberFeri 12/06/2026 21:45 Üdvözlök mindenkit! KiberFeri 11/06/2026 17:18 Üdvözlöl mindenkit!
Isten nyugosztalja a kötltőtársunkat.
A másik költőtársunkon meg segíts, ha módod van rá... MARCSY 11/06/2026 15:54 Haász Irén költőtársunk sajnos elhunyt. legyen számára könnyű a föld. Mindketten az Isaszegen működő Alkotók, Költők és Írók Klub tagja. MARCSY 11/06/2026 15:53 Reiter Joli költőtársunk látása annyira megromlott, hogy már olvasni ér írni sem tud. Megkért, hogy az itt olvasható verseit rendezzem egy kötetbe.