Magdileona - április 27 2017 17:02:03
Optimista versed nagyon jól sikerült.
(Ettől függetlenül ismertem életemben olyan embereket, akiknek sajnos, olyan a természetük, hogy csoda történne, ha szerethetők lehetnének.)
Szeretettel: Magdi
Magdileona - április 27 2017 17:02:03
Optimista versed nagyon jól sikerült.
(Ettől függetlenül ismertem életemben olyan embereket, akiknek sajnos, olyan a természetük, hogy csoda történne, ha szerethetők lehetnének.)
Szeretettel: Magdi
gyongyszem555 - április 27 2017 23:52:33
Köszönöm Magdika, hogy olvastál. Érdekes amit írsz, én nem találkoztam olyan emberrel, akit valamiért ne lehetett volna szeretni, de nyilván biztos, hogy létezik.
KiberFeri - április 29 2017 10:25:06
Évi kedves! Nagyon szépen írtad, kész értekezés lett! 5*
Amúgy meg a Magdi nézetét osztom...
Poétaöleléssel és szeretettel: vivát, vivát, vivát!
KíberFeri
gyongyszem555 - április 29 2017 23:48:48
Zsuzsa kedves köszönöm szépen, hogy olvastál.
Évi
gyongyszem555 - április 29 2017 23:50:58
Kedves Feri!
Nyilván mindenki aki olvas egy verset a saját tapasztalatait is előtérbe helyezve írja meg véleményét. És ez jó dolog, hiszen "nem minden arany ami fénylik"
KiberFeri 21/06/2026 08:21 Mindenkit üdvözlök! KiberFeri 20/06/2026 07:41 Üdvözlök mindenkit! KiberFeri 19/06/2026 09:26 Kedves Dark Weber!
Üdvözlünk ujra a fedélzeten.
Ezt a bal oldali Főszerkesztői anyagot olvastad? KiberFeri 19/06/2026 09:23 Üdvözlök mindenkit! Dark Weber 19/06/2026 01:04 Üdv Gufi ,elonor ! Dark Weber 19/06/2026 01:02 Üdv mindenkinek ! Újra itt HAN vagyok ,új felhasználónévvel! KiberFeri 17/06/2026 19:25 Üdvözlök mindenkit! KiberFeri 16/06/2026 17:22 Üdvözlök mindenkit! KiberFeri 15/06/2026 09:26 Üdvözlök mindenkit! KiberFeri 14/06/2026 09:35 Üdvözlök mindenkit! KiberFeri 13/06/2026 07:35 Üdvözlök mindenkit! KiberFeri 12/06/2026 21:45 Üdvözlök mindenkit! KiberFeri 11/06/2026 17:18 Üdvözlöl mindenkit!
Isten nyugosztalja a kötltőtársunkat.
A másik költőtársunkon meg segíts, ha módod van rá... MARCSY 11/06/2026 15:54 Haász Irén költőtársunk sajnos elhunyt. legyen számára könnyű a föld. Mindketten az Isaszegen működő Alkotók, Költők és Írók Klub tagja. MARCSY 11/06/2026 15:53 Reiter Joli költőtársunk látása annyira megromlott, hogy már olvasni ér írni sem tud. Megkért, hogy az itt olvasható verseit rendezzem egy kötetbe.