A nő,csodálatos mennyei tünemény,
A legszebb isteni teremtmény !.
Körül vagyunk véve angyalokkal,szebbnél
Szebb csodálatos illatokkal.
Nélkülük nem tudnánk elképzelni az életünk,
Mosolyukért mindent megteszünk.
Libegő járásuk,ész bontó gondolatok,csak rád
Néz, és tudja,hogy verebet fogott.
Bekerültél a hálóba, menekvés nincsen,
Az ő gondolata nem egyezik a tiéddel.
Észjárása messze felülmúlja a tiédet,míg
Te gyönyörű bájait szemlélgeted,addig
Ő elméletben mindent szépen kitervezett,
Hogy megkönnyítse a helyzetedet.
Ha netán,nem egyeznél az ő gondolataival,
A mennyország kapuját ő bitorólja.
Mindenek után,mire a mámorodból felébredsz
A sok igéret ami lekötelezett.
Ha szerencséd van,egy angyalra találtál,
Ki veled marad az életed alkonyán.
Tisztelem a női nemet !,De ne hagyd,
Hogy kihasználjanak téged....
Ha csak egy kicsit is,beadod derekadat,
Már nem vagy ember,nem is voltál az.
Add meg a tiszteletet ! De ne hagyd,hogy
Elveszítsd a tekintélyedet.
Mikor azt hiszed,hogy révbe jutottál,
A nő csak téged próbál..
Ha csak egy kis jelt kap,hogy ő van feletted,
Ki fog használni minden lehetőséget.
Mind ezek ellenére imádlak benneteket !
Ti adtatok értelmet az életemnek !
Értetek igazán élni vagy halni érdemes.
Ha még egyszer átélhetném veletek
Azokat a felejthetetlen,gyönyörű perceket
Amiket soha el nem felejtek,míg élek....
Mert arra születtetek,hogy szeressetek !
Egy jó szóért odaadnátok mindeneteket.
Mikor lehunyjátok vágyódó szemeiteket,
Nincs szebb pillanat mikor vétkeztek.
orok szerelem55 - június 25 2017 10:50:52
Kedves Tibor, remek verset írtál! Őszinte, kedves, tisztelettel írt soraid szeretettel olvastam. Köszönöm a szép élményt amit versed nyújtott. Szívből gratulálok!
Poétaszeretettel: Margit
KiberFeri - június 25 2017 12:20:26
Tibor kérlek, remeket írtál = 5*
Jó, ha mondom!
Elismeréssel, kalapemeléssel, főhajtással, poétaöleléssel: vivát, vivát, vivát!
KíberFeri
gyongyszem555 - június 25 2017 13:10:20
Himnusz a női nem szépségérő, hibáiról, mert az ember sajnos gyarló. És nemcsak a Nő, hanem a férfi is...kinek milyen a tapasztalata, úgy vélekedik, abból tud kiindulni.
Szeretettel olvastalak kedves Tibor!
Gratulálok: Évi
Tiberius - június 25 2017 14:30:56
Kedves Margit !
Nagyon köszönöm véleményedet
Szeretettel Tibor
Tiberius - június 25 2017 14:31:50
Kedves Zsuzsa !
Szerezettel köszönöm
KiberFeri 22/06/2026 19:47 Mindenkit üdvözlök! KiberFeri 21/06/2026 08:21 Mindenkit üdvözlök! KiberFeri 20/06/2026 07:41 Üdvözlök mindenkit! KiberFeri 19/06/2026 09:26 Kedves Dark Weber!
Üdvözlünk ujra a fedélzeten.
Ezt a bal oldali Főszerkesztői anyagot olvastad? KiberFeri 19/06/2026 09:23 Üdvözlök mindenkit! Dark Weber 19/06/2026 01:04 Üdv Gufi ,elonor ! Dark Weber 19/06/2026 01:02 Üdv mindenkinek ! Újra itt HAN vagyok ,új felhasználónévvel! KiberFeri 17/06/2026 19:25 Üdvözlök mindenkit! KiberFeri 16/06/2026 17:22 Üdvözlök mindenkit! KiberFeri 15/06/2026 09:26 Üdvözlök mindenkit! KiberFeri 14/06/2026 09:35 Üdvözlök mindenkit! KiberFeri 13/06/2026 07:35 Üdvözlök mindenkit! KiberFeri 12/06/2026 21:45 Üdvözlök mindenkit! KiberFeri 11/06/2026 17:18 Üdvözlöl mindenkit!
Isten nyugosztalja a kötltőtársunkat.
A másik költőtársunkon meg segíts, ha módod van rá... MARCSY 11/06/2026 15:54 Haász Irén költőtársunk sajnos elhunyt. legyen számára könnyű a föld. Mindketten az Isaszegen működő Alkotók, Költők és Írók Klub tagja.