Volt egy fiú akit szerettem
Aztán rajta nevettem
Háta mögött bántottam szemébe nem mertem
Talán a féltékenység vezetett
Hisz tudtam õ nem szeret
S ezért elitéltem
S most bántsatok tudom megérdemlem
Hisz egy lánynak igaza volt de nem hittem el
Most pedig megadnék mindent
Hogy rám mosolyogjon
S legalább álmaimba átkaroljon
Szép a beismerése annak, hogy valamikor hibáztál (elítélted Õt), de legalább tanultál belõle. A következõ kapcsolat már biztosan jobban sikerül. Remélem írsz majd vidámabb verseket is!
Üdv.: Torma Zsuzsanna
denes - május 07 2008 09:29:11
Leírtad versben, mint egy jó kis tanulságot. Legközelebb gyõztes leszel majd!
depigirl - május 07 2008 12:54:00
köszönöm szépenIgérem fogok
ZETA - május 07 2008 14:20:31
Sose higgy senkibe csak az igazba, azzal élhetsz majd vigadva.ÜDV..ZETA
KiberFeri 21/06/2026 08:21 Mindenkit üdvözlök! KiberFeri 20/06/2026 07:41 Üdvözlök mindenkit! KiberFeri 19/06/2026 09:26 Kedves Dark Weber!
Üdvözlünk ujra a fedélzeten.
Ezt a bal oldali Főszerkesztői anyagot olvastad? KiberFeri 19/06/2026 09:23 Üdvözlök mindenkit! Dark Weber 19/06/2026 01:04 Üdv Gufi ,elonor ! Dark Weber 19/06/2026 01:02 Üdv mindenkinek ! Újra itt HAN vagyok ,új felhasználónévvel! KiberFeri 17/06/2026 19:25 Üdvözlök mindenkit! KiberFeri 16/06/2026 17:22 Üdvözlök mindenkit! KiberFeri 15/06/2026 09:26 Üdvözlök mindenkit! KiberFeri 14/06/2026 09:35 Üdvözlök mindenkit! KiberFeri 13/06/2026 07:35 Üdvözlök mindenkit! KiberFeri 12/06/2026 21:45 Üdvözlök mindenkit! KiberFeri 11/06/2026 17:18 Üdvözlöl mindenkit!
Isten nyugosztalja a kötltőtársunkat.
A másik költőtársunkon meg segíts, ha módod van rá... MARCSY 11/06/2026 15:54 Haász Irén költőtársunk sajnos elhunyt. legyen számára könnyű a föld. Mindketten az Isaszegen működő Alkotók, Költők és Írók Klub tagja. MARCSY 11/06/2026 15:53 Reiter Joli költőtársunk látása annyira megromlott, hogy már olvasni ér írni sem tud. Megkért, hogy az itt olvasható verseit rendezzem egy kötetbe.