Tékozlófiú vagyok aki a mának él
Akinek soha nem mondták mennyit ér
Egy bukott, kóborló lélek
Lehet hiba, de minden reggeltõl félek
Lehetnék a falu bölcse úgyhiszem
De mégsem kér belõle senkisem
Lehetne ezer kérdésem válaszok nélkül
De mindhiába mert idõvel elévûl
Kóborlom csak ebben a nagyvilágban
Sokan mindták vigyázzam
Magamra, lelkemre, egyéniségemre
De társak nélkül én mégis aztmondom mégse
Sokan mondják amit akarok meglelem
De nincs erõm, talán ez a végzetem
Ha egyszer rádtalálok kedvesem
Nemleszek tékozlófiú többet énsem
Ezer eskü köt majd hozzád
Ha majd ajkam égeti kicsi szád
De addig még sok idõ tellik el
S tudom addig küzdenem, küzdenem kell
KiberFeri 21/06/2026 08:21 Mindenkit üdvözlök! KiberFeri 20/06/2026 07:41 Üdvözlök mindenkit! KiberFeri 19/06/2026 09:26 Kedves Dark Weber!
Üdvözlünk ujra a fedélzeten.
Ezt a bal oldali Főszerkesztői anyagot olvastad? KiberFeri 19/06/2026 09:23 Üdvözlök mindenkit! Dark Weber 19/06/2026 01:04 Üdv Gufi ,elonor ! Dark Weber 19/06/2026 01:02 Üdv mindenkinek ! Újra itt HAN vagyok ,új felhasználónévvel! KiberFeri 17/06/2026 19:25 Üdvözlök mindenkit! KiberFeri 16/06/2026 17:22 Üdvözlök mindenkit! KiberFeri 15/06/2026 09:26 Üdvözlök mindenkit! KiberFeri 14/06/2026 09:35 Üdvözlök mindenkit! KiberFeri 13/06/2026 07:35 Üdvözlök mindenkit! KiberFeri 12/06/2026 21:45 Üdvözlök mindenkit! KiberFeri 11/06/2026 17:18 Üdvözlöl mindenkit!
Isten nyugosztalja a kötltőtársunkat.
A másik költőtársunkon meg segíts, ha módod van rá... MARCSY 11/06/2026 15:54 Haász Irén költőtársunk sajnos elhunyt. legyen számára könnyű a föld. Mindketten az Isaszegen működő Alkotók, Költők és Írók Klub tagja. MARCSY 11/06/2026 15:53 Reiter Joli költőtársunk látása annyira megromlott, hogy már olvasni ér írni sem tud. Megkért, hogy az itt olvasható verseit rendezzem egy kötetbe.