Lelkem egy átlátszó kék szoknya, égszínkék
Melyet a sziklaparton hagytam, talán tengerkék.
S mezítelen mentem hozzád, mint egy nõ
Asztalodhoz ültem, mint egy fõ.
A bort kóstolgattuk mindketten
Rózsák illatában szemeidet figyeltem.
Elfeledtem mindent, gyermekkorom, otthonom
Érintésed simogat, és...álmodom?
Mosolyoddal tükröt hoztál, figyelj már
Látom magam, szépségemen ráncos báj.
Szoríts jobban magadhoz, kezeid oly kecsesek
Nem kell nékem most már semmi, csak egy kis szeretet.
reitinger jolan - augusztus 11 2008 06:37:00
A lélek a lélekhez ment,
örökre szívébe rejt,
gondolat és a múlt idõ,
összetörõ, de végtelen szeretõ,
karodban ring, mint az ég csillaga,
vágyát szorítva, testét simítva.
Szeretettel Joli
Torma Zsuzsanna - augusztus 11 2008 09:07:53
Nagyon szép, kedves Iytop!
Mindannyian csak egy kis szeretetre vágyunk!
Üdv.: Torma Zsuzsanna
KiberFeri 21/06/2026 08:21 Mindenkit üdvözlök! KiberFeri 20/06/2026 07:41 Üdvözlök mindenkit! KiberFeri 19/06/2026 09:26 Kedves Dark Weber!
Üdvözlünk ujra a fedélzeten.
Ezt a bal oldali Főszerkesztői anyagot olvastad? KiberFeri 19/06/2026 09:23 Üdvözlök mindenkit! Dark Weber 19/06/2026 01:04 Üdv Gufi ,elonor ! Dark Weber 19/06/2026 01:02 Üdv mindenkinek ! Újra itt HAN vagyok ,új felhasználónévvel! KiberFeri 17/06/2026 19:25 Üdvözlök mindenkit! KiberFeri 16/06/2026 17:22 Üdvözlök mindenkit! KiberFeri 15/06/2026 09:26 Üdvözlök mindenkit! KiberFeri 14/06/2026 09:35 Üdvözlök mindenkit! KiberFeri 13/06/2026 07:35 Üdvözlök mindenkit! KiberFeri 12/06/2026 21:45 Üdvözlök mindenkit! KiberFeri 11/06/2026 17:18 Üdvözlöl mindenkit!
Isten nyugosztalja a kötltőtársunkat.
A másik költőtársunkon meg segíts, ha módod van rá... MARCSY 11/06/2026 15:54 Haász Irén költőtársunk sajnos elhunyt. legyen számára könnyű a föld. Mindketten az Isaszegen működő Alkotók, Költők és Írók Klub tagja. MARCSY 11/06/2026 15:53 Reiter Joli költőtársunk látása annyira megromlott, hogy már olvasni ér írni sem tud. Megkért, hogy az itt olvasható verseit rendezzem egy kötetbe.