Napkorong
Versek fõoldal · Prózák fõoldal · Gyakori kérdések · Szerzõk és verseik · Szerzõk és prózáikJúnius 17 2026 13:00:37
Navigáció
Versek fõoldal
Prózák fõoldal


Gyakori kérdések
Szerzõk és verseik
Szerzõk és prózáik
Impresszum
Alapszabály
Szerzõdés
Online felhasználók
Vendég: 29
Nincs Online tag

Regisztráltak: 2,223
Tagjainkról-tagjainktól
- Weboldalak
- Pályázatokon elért eredmények
- Saját kötetek
- Megjelenések antológiákban
- Tagjainkról mindenféle
Váltás a VERSEK főoldalára P R Ó Z Á K
Delfinke: Kulcsár Klaudiáról,Neki írva
_MM

Klau,lány-férfi barátság...

Köszi Klau!


Tolnai Imre:

Kedves Olvasók!


2010. január 25-én került az életem látókörébe aranyos, közvetlen, barátságos,állatbarát és szép Hölgy.A neve Kulcsár Klaudia. Szlovákiában lakik,suliba jár még. Egyik közösségi oldalon(ez az oldal letiltott,mert nem tetszett a véleményem a portálról,oké erről ennyit,jó napot Delfinke nem ez a fontos..) felvette velem a kapcsolatot.Látta ,hogy az adatlapomon,én is állatbarát vagyok,ahogyan Ő is.Bejelölt,visszaigazoltam.

Leveleket váltottunk,ahogyan az időnk engedte,barátkoztunk,ismerkedtünk.Szinte azonnal a szívembe zártam ezt a Drága cuki, macis fejű csajt. Megadta levélben a Skype elérhetőségét,így fölvettem 2010. március 18-án arra a kommunikációra alkalmas programra. Az egyik lánytestvérével is beszéltem szóban.Ez a lánytesó sokszor azt kérdezte tőlem: " Most mit mondtam?" Ezen is sokat viccelődtünk.Én is kérdeztem vissza ezt mosolyogva,nevetve Tőle.

Nos,hogy ne az erdőbe vezesselek Titeket,
Klaudiánál maradva:

Beleszerettem nagyon. Ez kölcsönös érzés volt.
Kaptam Tőle hálából egy macit,mert segítettem Neki angolból.Ez a cuki ajándékot 2010. április 29-én kaptam meg. Nagyon kellemes érzés volt,illetve a mai napig az ! Köszönöm Neked Klau! Szlovákul is tanul,így érdeklődtem Tőle a szlovák nyelvről is.Szlovák nyelvtanárnőm is lett.A Skype-on tanított a szlovák nyelv alapjaira.Webcamerámmal több képet is csináltam Róla. Ezen csak mosolygott és kissé szégyenlősködött.

A köztünk lévő érzések azonban ismételten barátsággá alakultak.Röviden,mivel közbe jöttek körülmények,dolgok.Megszakadt egy időre a kapcsolatunk.Azóta viszont újfent visszakerült az életembe Klau,aminek nagyon örülök!Megkeresett írva az interneten, a legnépszerűbb közösségi portálon . Ám legutoljára egy hónapja, szeptember 17-én kommunikáltam vele,írott formában,Skype-on. Rá fogok írni a legelterjedtebb társasági oldalon nemsokára,s megérdeklődöm, mi a helyzet vele,hogy megy a suli és egyebeket megtudakolok Tőle.
Tudom,Ő is nagyon elfoglalt ,sok a dolga . Tanulnia is kell!

Úgy érzem,Klau az egyik igaz internetes lánybarátom!Kár azonban,hogy messze lakik Tőlem. Amiben tudok,szívesen segítek Neki,számíthat rám!

Remélem, a barátságunk tartós lesz ,nagyon szeretném,ami Tőlem telik meg is teszem ennek érdekében! Létezik lány-fiú barátság! Hiszek benne mindaddig,amíg mindkét fél barátként tekint egymásra! Erről bővebben hamarosan írni fogok!

Köszönöm azoknak,akik olvassák ,amit írtam, és bővebb véleményükkel is megtisztelnek!

Nagyon igazak:

"Az igazi barát az, aki akkor jön, amikor mindenki más megy."

Walter Winchell

"A barátod az, aki mindent tud rólad, és mégis szeret."

Elbert Hubbard

"Barát az, akire figyelsz, mert fontos számodra a sorsa. És figyel rád, mert fontos számára a te sorsod. Barát az, aki megért - s akit mélységesen megértesz. Nem tudtok egymásnak hazudni. Túl közel van. Mintha magaddal beszélnél."

Müller Péter

"A barát olyan, aki ismeri a szívedben rejlő dallamot, vissza tudja azt neked énekelni, akkor, ha te elfelejtetted."

Alan Alexander Milne



2011.10.17. 18:27-18:48


Hozzászólások
gyongyszem555 - október 18 2011 04:07:57
Kedves Imre!
Örülök a barátságról írt idézeteidnek. Kezd alakulni (szerintem) az írásod, csak még nem tudsz elrugaszkodni a tényszerű közlésektől.
Egy kis szint és humort belecsempészel az írásaidba, élvezhetőbbé válik. No de sok gyakorlattal ez menni fog.
Olvasd a falon megjelenő írásokat, szinte kivétel nélkül mindenkié nagyon jó és "lopjál" tőlük trükköket. Biztos, hogy senki nem fog megsértődni érte.
Szeretettel olvastalak!
Évi.smileysmiley
Torma Zsuzsanna - október 18 2011 19:10:06
Kedves Imre!

Örülök annak, hogy Klaudia és közted ilyen jó barátság szövődött, és remélem, hogy kitart sokáig, amig mindkettőtök úgy érzi, hogy közös nevezőn vagytok egymással.
Létezhet fiú-lány barátság szerintem is
De ki tudja? Lehet belőle talán több is, mint barátság!

Üdv.: Torm a Zsuzsanna
smileysmileysmiley
Tolnai Imre Krisztian - október 19 2011 12:24:49
Sziasztok!

Köszönöm,itt jártatok és véleményetekkel megtiszteltetek! Bővebben privátban érdeklődöm majd privátban !

Üdv.:

Delfinke
Hozzászólás küldése
Hozzászólást csak bejelentkezés után küldhetsz
Bejelentkezés
Felhasználónév

Jelszó



Még nem regisztráltál?
Kattints ide!

Elfelejtetted jelszavad?
Kérj újat itt.
Mai névnapos
Ma 2026. június 17. szerda,
Laura, Alida napja van.
Holnap Levente napja lesz.
Ajánló
Poema.hu versek
Versek.eu
Szerelmes versek
Netorian idézetek
Idézetek.eu
Szerelmes idézetek
Szerelmes SMS-ek
Bölcs gondolatok
Üzenőfal
Üzenet küldéséhez be kell jelentkezni

KiberFeri
16/06/2026 17:22
Üdvözlök mindenkit!
KiberFeri
15/06/2026 09:26
Üdvözlök mindenkit!
KiberFeri
14/06/2026 09:35
Üdvözlök mindenkit!
KiberFeri
13/06/2026 07:35
Üdvözlök mindenkit!
KiberFeri
12/06/2026 21:45
Üdvözlök mindenkit!
KiberFeri
11/06/2026 17:18
Üdvözlöl mindenkit! Isten nyugosztalja a kötltőtársunkat. A másik költőtársunkon meg segíts, ha módod van rá...
MARCSY
11/06/2026 15:54
Haász Irén költőtársunk sajnos elhunyt. legyen számára könnyű a föld. Mindketten az Isaszegen működő Alkotók, Költők és Írók Klub tagja.
MARCSY
11/06/2026 15:53
Reiter Joli költőtársunk látása annyira megromlott, hogy már olvasni ér írni sem tud. Megkért, hogy az itt olvasható verseit rendezzem egy kötetbe.
KiberFeri
10/06/2026 08:30
Üdvözlök mindenkit
KiberFeri
08/06/2026 10:30
Üdvözlök mindenkit!
KiberFeri
06/06/2026 09:57
Üdvözlök mindenkit!
KiberFeri
05/06/2026 09:07
Üdvüzlök mindenkit
KiberFeri
04/06/2026 19:26
Üdvözlök mindenkit!
KiberFeri
03/06/2026 09:22
Üdvözlök mindenkit!
KiberFeri
02/06/2026 08:41
Üdvözlök mindenkit!
Napkorong.hu alapítva: 2007
Powered by PHP-Fusion © 2003-2006 - Aztec Theme by: PHP-Fusion Themes