|
Vendég: 14
Nincs Online tag
Regisztráltak: 2,225
|
|

Mikor az éjszaka lehajtja fejét,
Normál élet elveszti a helyét.
Bársonyos álmok hullanak fejemre,
?rült gondolatok jutnak eszembe
Volt egy idegen, akit nem ismerek,
Volt célom, mit megtenni nem is merek.
Összepakolta, azt mondta, elviszi,
Ne mondjak semmit, ? úgysem hiszi.
De nekem kellenek ábrándos terveim,
Ezek a súlyos terhek az igazi terheim.
Rajtuk keresztül élem világom,
Vidám kudarcom, más szemével látom. |
|
|
- augusztus 03 2007 07:59:50
Valóban álmodozni olyan jó, az utolsó sorodból optimizmus árad.
Csak az értheti, aki átélte. Az álmainkat nem veheti el senki, talán még meg is valósíthatjuk ?ket, csak nagyon kell akarni.
Maryam  |
- augusztus 03 2007 13:28:47
Tervezgessél csak nyugodtan, kellenek az álmok, hiszen velük születtünk. |
- augusztus 19 2007 20:58:27
Sziasztok!
Mindenkinek köszönöm, a hozzászlását. Köszönöm, hogy megtiszteltetek azzal, hogy olvastatok. Sajnos csak most tudok válaszolni, mert gép hibában szenvedünk. Igen álmodzni jó és én szeretek is. |
|
|
| Hozzászólást csak bejelentkezés után küldhetsz
|
|
Csak regisztrált tagok értékelhetnek
Jelentkezz be vagy regisztrálj
Még nem értékelték
|
|
|
Ma 2026. június 25. csütörtök, Vilmos napja van. Holnap János, Pál napja lesz. |
|
Üzenet küldéséhez be kell jelentkezni
|
|