Napkorong
Versek fõoldal · Prózák fõoldal · Gyakori kérdések · Szerzõk és verseik · Szerzõk és prózáikJúnius 27 2026 01:47:08
Navigáció
Versek fõoldal
Prózák fõoldal


Gyakori kérdések
Szerzõk és verseik
Szerzõk és prózáik
Impresszum
Alapszabály
Szerzõdés
Online felhasználók
Vendég: 11
Nincs Online tag

Regisztráltak: 2,226
Tagjainkról-tagjainktól
- Weboldalak
- Pályázatokon elért eredmények
- Saját kötetek
- Megjelenések antológiákban
- Tagjainkról mindenféle
V E R S E K Váltás a PRÓZÁK főoldalára
Elmegyek

Elmegyek

Osonó lábam fáradt
elmegyek!
Botladozva,csüggedten
lépkedek.
Törött szárnyamban
megbotlok,
repülni többé már
nem tudok.

Bánatom tengerét
megadóan gázolom,
könnyeimmel itatom
ki ne száradjon.
Reménytelen holnapban
visszhangzik a léptem,
értékes mag a szeretet
miért halt ki teljesen?

Kettős érzés marcangolja,
tépi szívem,
lobbanjon lángra,
vagy aludjon ki teljesen?
Maradék érzelmem
hamuheggyé legyen
apró füstkarikákkal
az eget érintsem.

Fava

Hozzászólások
pircsi47 - január 16 2011 20:43:42
fava!
A hamu alatt pislog még a parázs! Ne add fel!
Szépet írtál, gratulálok: Pircsismileysmileysmiley
pirospipacs - január 16 2011 20:59:47
Gyakorta érzi így az ember, aztán minden hoz valami újat. Szép és fájdalommal teli a versed. Kívánok szebb napokat!
Szeretettel: pipacs
agota - január 17 2011 06:21:49
Fel a fejjel!
Ágotasmiley
Helena - január 17 2011 06:25:34
Szép!!!smileysmileysmiley

Helenasmileysmiley
Radmila - január 17 2011 07:18:50
Kedves fava,
nagyon szépet írtál.
Szeretettel: Radmila
hubart - január 17 2011 09:11:28
Kedves Valika, kotord rá a hamut a maradék parázsra, hogy ki ne aludjon, még szükséged lehet rá!
Szeretettel, Ferismileysmiley
mamuszka - január 17 2011 10:47:04
Szomorú ez nagyon...nekem is fáj veled együtt, hidd el, mert tudom, mit jelent - és a seb nehezen heged, szeretnék segíteni, de - ezen! - nem tudok...

szeretettel gratulálok és örülök, hogy újra írni tudsz..ez gyógyít
mamuszkasmileysmileysmileysmiley
gufi - január 17 2011 16:15:58
Fava Kedves!
A főnxmadár is hamvából éled!!!
Üdv:gufismiley
reitinger jolan - január 17 2011 17:23:24
Sokszor fáradunk, elfáradunk, de ezért erőt gyűjtünk és felállunk.
Szeretettel Jolismiley
Geot - január 17 2011 18:13:31
Nagyon tetszett a versed! Hasonló érzelmek kavarognak bennem is A kérdések is ismerősek!
Szeretettel:Geotsmileysmileysmileysmiley
marina - január 17 2011 18:20:56
Nagyon szépen megírtad. Kívánom: találj rá a válaszra!

Szeretettel:marina
fava - január 18 2011 19:12:44
Pircsikém!
A hamu az hamu...hogy lesz abból tűz?...bár ki tudja?smiley
fava - január 18 2011 19:14:24
Kedves Pipacs!
Olyankor amikor valami nagyon rossz történik akkor nehéz arra gondolni hogy valami szép jön...de tudom én hogy jönni fog...
Köszönöm hogy olvastál:favasmiley
fava - január 18 2011 19:16:11
Mist! Kedves-köszönöm!smiley
Ágota megpróbálom-bár nem könnyű...Köszönöm!
Radmila kedves neked is köszönöm hogy olvastál!smileysmileysmileysmiley
fava - január 18 2011 19:16:51
Kedves attila örülök hogy tetszett!
Szeretettel láttalak.favasmiley
fava - január 18 2011 19:17:58
Kedves Helena neked is köszönöm figyelmedet!
szeretettel:favasmiley
fava - január 18 2011 19:18:59
Kedves Feri! kotorom,kotorom...talán egyszer még felmelegit...talán!
Örültem neked:Vsmiley
fava - január 18 2011 19:20:12
Mamuszka! Kedvesem ! tudod hogy miattam nem szabad bánkódnod mindig talpra állok mint a macska...
Ölellek.vsmileysmiley
fava - január 18 2011 19:21:21
Kedves Gufi! De hányszor támadhat fel az a madár?....Te tudod?
Szeretettel láttalak.favasmiley
fava - január 18 2011 19:22:17
Tudom Jolikám ...felállok,felállok én...és köszönöm!
szeretettel:favasmiley
fava - január 18 2011 19:23:49
Geot kedves! Érzem én hogy sok hasonló érzéssel kűzdünk...több,kevesebb sikerrel...de vajon meddig birjuk?
Ölellek:favasmiley
fava - január 18 2011 19:24:42
Köszönöm Marina talán megjön a válasz is...talán...
szeretettel láttalak.favasmiley
Hozzászólás küldése
Hozzászólást csak bejelentkezés után küldhetsz
Bejelentkezés
Felhasználónév

Jelszó



Még nem regisztráltál?
Kattints ide!

Elfelejtetted jelszavad?
Kérj újat itt.
Mai névnapos
Ma 2026. június 27. szombat,
László napja van.
Holnap Levente, Irén napja lesz.
Ajánló
Poema.hu versek
Versek.eu
Szerelmes versek
Netorian idézetek
Idézetek.eu
Szerelmes idézetek
Szerelmes SMS-ek
Bölcs gondolatok
Üzenőfal
Üzenet küldéséhez be kell jelentkezni

KiberFeri
26/06/2026 07:50
Üdvözlök mindenkit!
iytop
24/06/2026 11:48
Mindenkinek szép napot kívánok!
KiberFeri
22/06/2026 19:47
Mindenkit üdvözlök!
KiberFeri
21/06/2026 08:21
Mindenkit üdvözlök!
KiberFeri
20/06/2026 07:41
Üdvözlök mindenkit!
KiberFeri
19/06/2026 09:26
Kedves Dark Weber! Üdvözlünk ujra a fedélzeten. Ezt a bal oldali Főszerkesztői anyagot olvastad?
KiberFeri
19/06/2026 09:23
Üdvözlök mindenkit!
Dark Weber
19/06/2026 01:04
Üdv Gufi ,elonor !
Dark Weber
19/06/2026 01:02
Üdv mindenkinek ! Újra itt HAN vagyok ,új felhasználónévvel!
KiberFeri
17/06/2026 19:25
Üdvözlök mindenkit!
KiberFeri
16/06/2026 17:22
Üdvözlök mindenkit!
KiberFeri
15/06/2026 09:26
Üdvözlök mindenkit!
KiberFeri
14/06/2026 09:35
Üdvözlök mindenkit!
KiberFeri
13/06/2026 07:35
Üdvözlök mindenkit!
KiberFeri
12/06/2026 21:45
Üdvözlök mindenkit!
Napkorong.hu alapítva: 2007
Powered by PHP-Fusion © 2003-2006 - Aztec Theme by: PHP-Fusion Themes