Napkorong
Versek fõoldal · Prózák fõoldal · Gyakori kérdések · Szerzõk és verseik · Szerzõk és prózáikJúnius 27 2026 01:47:02
Navigáció
Versek fõoldal
Prózák fõoldal


Gyakori kérdések
Szerzõk és verseik
Szerzõk és prózáik
Impresszum
Alapszabály
Szerzõdés
Online felhasználók
Vendég: 12
Nincs Online tag

Regisztráltak: 2,226
Tagjainkról-tagjainktól
- Weboldalak
- Pályázatokon elért eredmények
- Saját kötetek
- Megjelenések antológiákban
- Tagjainkról mindenféle
V E R S E K Váltás a PRÓZÁK főoldalára
Anyák napjára


Anyák napjára

Május eleji napsütésben
madarak daloljatok!
Fürge csőrrel harmatos
fűszálból koszorút fonjatok.
Ibolyával tűzdeljétek,
jó anyámhoz szálljatok,
de mit ez önzés,
minden jó anyának adjatok.
Mint fuvola úgy zengjétek-
sok szépet,mit kívánok,
bár tehetném, nékik adnám
a legtündöklőbb gyémántot.
Nem tehetem,nincs rá módom
-e pár szó mit adhatok,
mai napon Anyák napján
egészséget kívánok!

fava
Hozzászólások
Csaba - április 30 2011 17:49:12
Nagyon kedves,meleg hangú
üzeneted nagyon tetszik !
Bőkezű vagy és szíved
szeretettel teli ! Csaba.
pircsi47 - április 30 2011 17:53:01
fava!
Cukorfalat a versed!
Gyönyörűnél is gyünyörűbb, a magam részéről köszönöm!
Nagyon szépen megírtad, gratulálok: Pircsismileysmileysmiley
csellista - április 30 2011 17:58:33
Igzi szerető gyermeki köszöntőt írtál csodaszépen!
Szeretettel gratulálok: Zsuzsasmiley
BeYu - április 30 2011 18:19:02
Nagyon szép köszöntő! smiley
mamuszka - április 30 2011 18:53:18
Drága Valika!

köszöntelek téged is mint jó édesanyát...gondolom, gyerekeid is köszöntenek , engem csak telefonon Szegedről - most ballagott ma Viki, a legfiatalabb unokám - nem tudtam elmenni betegségem miatt, csak a papa - de küldtem ajándékot és beszéltünk telefonon, - másik lányom velem volt - hogy ne legyek magam, tőle csodás tulipánokat kptam...
szép köszöntő verset írtál édesanyyádnak
szeretettel gondolok rád...Sarolta msmileysmileysmileyamuszka
vali75 - április 30 2011 20:47:25
Szépséges versedhez gratulálok! smiley
Szeretettel: Vali.
Radmila - április 30 2011 20:50:27
Drága Valika, viszont köszöntelek Anyák napján, és gratulálok méltó emberi nagysággal írt versedhez.
Szeretettel: Radmilasmileysmileysmiley
mimone - május 01 2011 01:35:24
szép köszöntő!pláne,hogy minden anyát köszöntöttél!

köszönjük!smiley

smileysmileysmileymine
Helena - május 01 2011 07:36:23
Nagyon szép a köszöntőd !!smileysmileysmiley
Gratulálok!
Szeretettel:Helenasmileysmiley
Elaine - május 01 2011 09:10:40
Nagyon szép lett! Vigyázz rá míg teheted....
Torma Zsuzsanna - május 01 2011 09:59:47
Kedves Fava!

Anyáknapi köszöntő versed nagyon szép, nekem is tetszett!!!

Üdv.: Torma Zsuzsanna
smileysmileysmiley
Piroska54 - május 01 2011 14:33:59
Szép a versed, tetszik! Gratuláloksmileyiroskasmiley
agota - május 01 2011 16:13:48
Kedves, szép,köszöntő.
Ágota
Hullocsillag - május 01 2011 17:18:35
Gyönyörű vers...
fava - május 01 2011 17:33:21
Kedves Csaba!
Mert azt gondolom minden igaz,jó édesaya megérdemli ...
Szeretettel köszönöm figyelmedet:favasmiley
fava - május 01 2011 17:33:58
Pircsikém!
Igazán tiszta szivből adtam!
Szeretettel:favasmiley
fava - május 01 2011 17:39:16
Kedves Zsuzsa! Köszönöm hogy olvastál!
Szeretettel:favasmiley
fava - május 01 2011 17:43:07
BeYu! Köszönöm megtisztelő figyelmedet!
Szeretettel:Favasmiley
fava - május 01 2011 17:44:10
Drága Mamuszka! Tudom hogy hiányzik a családod! Szeretettel gondolok rád innen a távolból:Vsmiley
fava - május 01 2011 17:45:13
Köszönöm Valika ...megtiszteltél!
Szeretettel:vsmiley
fava - május 01 2011 17:46:10
Radmila kedves! Köszönöm!
Szeretettel látlak most is:Valikasmiley
fava - május 01 2011 17:47:08
Kedves Mine! ...mert szerintem minden anyának kijár!
Szeretettel:favasmiley
fava - május 01 2011 17:48:01
Kedves Helena! Örülök hogy tetszett!
Szeretettel:Valikasmiley
fava - május 01 2011 17:48:48
Elaine! Vigyázok! Mig tehetem ...
Szeretettel:Valikasmiley
fava - május 01 2011 17:49:38
Zsuzsanna kedves ! Örülök hogy tetszett!
Szeretettel:favasmiley
fava - május 01 2011 17:50:29
Piroska! Örülök hogy tetszett! szeretettel láttalak:favasmiley
fava - május 01 2011 17:51:41
Tris! Örülök ha igy gondolod!
Szeretettel:favasmiley
fava - május 01 2011 17:53:39
Köszönöm Ágotám!
Örültem neked!
Szeretettel:Valikasmiley
haaszi - május 01 2011 18:04:16
Kedves Valika, a legfontosabbak egyikét kívántad...!smiley
fava - május 01 2011 18:36:10
Kedves Haaszi! Ha az van akkor a többi valahogy már jön magától!
Szeretettel:favasmiley
Hozzászólás küldése
Hozzászólást csak bejelentkezés után küldhetsz
Bejelentkezés
Felhasználónév

Jelszó



Még nem regisztráltál?
Kattints ide!

Elfelejtetted jelszavad?
Kérj újat itt.
Mai névnapos
Ma 2026. június 27. szombat,
László napja van.
Holnap Levente, Irén napja lesz.
Ajánló
Poema.hu versek
Versek.eu
Szerelmes versek
Netorian idézetek
Idézetek.eu
Szerelmes idézetek
Szerelmes SMS-ek
Bölcs gondolatok
Üzenőfal
Üzenet küldéséhez be kell jelentkezni

KiberFeri
26/06/2026 07:50
Üdvözlök mindenkit!
iytop
24/06/2026 11:48
Mindenkinek szép napot kívánok!
KiberFeri
22/06/2026 19:47
Mindenkit üdvözlök!
KiberFeri
21/06/2026 08:21
Mindenkit üdvözlök!
KiberFeri
20/06/2026 07:41
Üdvözlök mindenkit!
KiberFeri
19/06/2026 09:26
Kedves Dark Weber! Üdvözlünk ujra a fedélzeten. Ezt a bal oldali Főszerkesztői anyagot olvastad?
KiberFeri
19/06/2026 09:23
Üdvözlök mindenkit!
Dark Weber
19/06/2026 01:04
Üdv Gufi ,elonor !
Dark Weber
19/06/2026 01:02
Üdv mindenkinek ! Újra itt HAN vagyok ,új felhasználónévvel!
KiberFeri
17/06/2026 19:25
Üdvözlök mindenkit!
KiberFeri
16/06/2026 17:22
Üdvözlök mindenkit!
KiberFeri
15/06/2026 09:26
Üdvözlök mindenkit!
KiberFeri
14/06/2026 09:35
Üdvözlök mindenkit!
KiberFeri
13/06/2026 07:35
Üdvözlök mindenkit!
KiberFeri
12/06/2026 21:45
Üdvözlök mindenkit!
Napkorong.hu alapítva: 2007
Powered by PHP-Fusion © 2003-2006 - Aztec Theme by: PHP-Fusion Themes