|
Vendég: 9
Nincs Online tag
Regisztráltak: 2,222
|
|

Az a csend
Már megint ez a csend.
Az ami úgy bánt,
ami tehetetlenségével
az égbe kiált
- még hányszor,
hányszor élem át?
Az ami úgy fáj,
ami ontja az égő,
hulló csillagokat
s mindegyikben
egy-egy napot sirat
- mert elmúlt...
Nélküled. |
|
|
- augusztus 06 2011 09:30:17
Fájdalmas versedhez gratulálok: Radmila |
- augusztus 06 2011 12:07:51
.... |
|
|
| Hozzászólást csak bejelentkezés után küldhetsz
|
|
|
Ma 2026. június 06. szombat, Norbert napja van. Holnap Róbert napja lesz. |
|
Üzenet küldéséhez be kell jelentkezni
|
|