Napkorong
Versek fõoldal · Prózák fõoldal · Gyakori kérdések · Szerzõk és verseik · Szerzõk és prózáikJúnius 09 2026 23:52:41
Navigáció
Versek fõoldal
Prózák fõoldal


Gyakori kérdések
Szerzõk és verseik
Szerzõk és prózáik
Impresszum
Alapszabály
Szerzõdés
Online felhasználók
Vendég: 14
Nincs Online tag

Regisztráltak: 2,223
Tagjainkról-tagjainktól
- Weboldalak
- Pályázatokon elért eredmények
- Saját kötetek
- Megjelenések antológiákban
- Tagjainkról mindenféle
V E R S E K Váltás a PRÓZÁK főoldalára
Viharbanl

Viharban

Érezni lehetett,
mégsem gerjesztetted.
Csak csupán én cikáztam,
villámként hadováltam,
hátha fényem Rád ijeszt.
De haragom nem érhetett;
engem bántott,
bennem játszott.
Te sosem vetted a fáradtságot,
hogy felhőként viselkedj.
Akár eső is eshetett,
záporozhatott a könny,
Te napként tündököltél
felszárítva minden cseppet,
szivárványon át vezettél
s megmutattad újra:
a helyes út,
a szeretet.

Elaine
(2011. augusztus 28.)
Hozzászólások
agota - augusztus 28 2011 07:04:46
Kövesd ezt az utat.
Grtulálok
reitinger jolan - augusztus 28 2011 08:19:01
Szép képletesség, biztosan jó volt magadban nézni, néha kell az önvizsgálat.

Szeretettel Jolismiley
Elaine - augusztus 28 2011 08:24:08
Követem Ágota... talán az egyetlen út, ami rosszhoz nem vezet.

Sanyi... azt hiszem azért tűnik annak, mert az érzés sok... eléggé "besűrítettem", nekem evidens, de más nem biztos, hogy kit tudja olvasni az egy sorból az ötöt smiley
De igen, jól értetted... köszönöm.
Elaine - augusztus 28 2011 08:26:47
Köszönöm Joli! Néha kell... talán gyakrabban is.
gyongyszem555 - augusztus 28 2011 10:19:52
Kedves Elaine!
Kövesd a "NAP"-ot és vár rád a SZERETET.
Gratulálok versedhez!
Szeretettel: Évi.smiley
mamuszka - augusztus 28 2011 14:50:01
Kedves Elaine - ha valóban önvizsgálat - miért is ne lenne az, - akkor te vagy az egyik legőszintébb ember, mert gyarlóságait is elfogadja, de le is tudja küzdeni...

Jó lenne, ha a világon sok lenne belőled

szeretettel üdv. Saroltasmileysmiley
Torma Zsuzsanna - augusztus 28 2011 16:34:30
Kedves Elaine!

Azzal a valakivel, aki felszárította a könnyeket, kiegészítitek egymást. A szeretet még a legnagyobb vihart is le tudja csendesíteni!

Üdv.: Torma Zsuzsanna
smileysmileysmileysmiley
Radmila - augusztus 28 2011 16:41:08
Drága Elaine, versed szépsége, őszinte hanga megérintett. Szeretettel gratulálok: Radmila
Elaine - augusztus 28 2011 18:53:41
Követem Évi! Köszi...

Drága mamuszka, megtisztelő, hogy olvastál s amit írtál... hát nem tudom, én csak próbálkozom. Köszönöm!

Kedves Zsuzsanna, én hiszek benne, hogy így is van smiley Köszönöm.

Kedves Tőled Radmila, köszi hogy itt jártál.
heaven - augusztus 29 2011 06:17:13
Átérzem, jól írsz.smiley
Elaine - augusztus 29 2011 08:34:30
Köszi heaven... ritkán látlak (vagy csak mostanában én vagyok ritkábban smiley )
Hozzászólás küldése
Hozzászólást csak bejelentkezés után küldhetsz
Bejelentkezés
Felhasználónév

Jelszó



Még nem regisztráltál?
Kattints ide!

Elfelejtetted jelszavad?
Kérj újat itt.
Mai névnapos
Ma 2026. június 09. kedd,
Félix napja van.
Holnap Margit, Gréta napja lesz.
Ajánló
Poema.hu versek
Versek.eu
Szerelmes versek
Netorian idézetek
Idézetek.eu
Szerelmes idézetek
Szerelmes SMS-ek
Bölcs gondolatok
Üzenőfal
Üzenet küldéséhez be kell jelentkezni

KiberFeri
08/06/2026 10:30
Üdvözlök mindenkit!
KiberFeri
06/06/2026 09:57
Üdvözlök mindenkit!
KiberFeri
05/06/2026 09:07
Üdvüzlök mindenkit
KiberFeri
04/06/2026 19:26
Üdvözlök mindenkit!
KiberFeri
03/06/2026 09:22
Üdvözlök mindenkit!
KiberFeri
02/06/2026 08:41
Üdvözlök mindenkit!
KiberFeri
31/05/2026 16:49
Üdvözlök mindenkit
KiberFeri
30/05/2026 18:16
Üdvözlök mindenkit!
KiberFeri
29/05/2026 19:50
Üdvözlök mindenkit!
Wino
29/05/2026 13:55
Szép napot mindenkinek!
vali75
28/05/2026 17:46
Szép napot kívánok!
KiberFeri
28/05/2026 08:40
Üdvözlök mindenkit!
KiberFeri
27/05/2026 10:19
Üdvözlök mindenkit
Wino
25/05/2026 18:46
Kellemes pihenést mindenkinek!
KiberFeri
25/05/2026 08:56
Üdvözlök mindenkit!
Napkorong.hu alapítva: 2007
Powered by PHP-Fusion © 2003-2006 - Aztec Theme by: PHP-Fusion Themes