Napkorong
Versek fõoldal · Prózák fõoldal · Gyakori kérdések · Szerzõk és verseik · Szerzõk és prózáikJúnius 06 2026 00:36:00
Navigáció
Versek fõoldal
Prózák fõoldal


Gyakori kérdések
Szerzõk és verseik
Szerzõk és prózáik
Impresszum
Alapszabály
Szerzõdés
Online felhasználók
Vendég: 11
Nincs Online tag

Regisztráltak: 2,222
Tagjainkról-tagjainktól
- Weboldalak
- Pályázatokon elért eredmények
- Saját kötetek
- Megjelenések antológiákban
- Tagjainkról mindenféle
V E R S E K Váltás a PRÓZÁK főoldalára
Adni, adni, adni...


Adni, adni, adni...

Adni, adni, adni...
- erre vágyom csupán;
hogy érezzem,
lássam a szemedben,
van értelme, hogy létezem.
Lássam a mosolyod
s én összegömbölyödve
belébújok
- élvezem
s észre se veszem,
hogy kapok,kapok és kapok.
Már megint önző vagyok.

Elaine
(2011. október 29.)
Hozzászólások
Radmila - október 29 2011 12:59:05
Kedves Elaine, ötletes ás szép versedhez gratulálok: Radmila
Elaine - október 29 2011 13:05:02
köszi smiley
gyongyszem555 - október 29 2011 14:18:36
smileysmileysmiley
rapista - október 29 2011 15:57:27
szép és frappáns!
pircsi47 - október 29 2011 16:34:46
Aranyos kis versedhez gratulálok: Pircsismiley
bZsanna - október 29 2011 19:20:59
Nem vagy önző, csak aki ad, az kap is...ez törvényszerű smiley
Gratulálok!
bZssmiley
Elaine - október 29 2011 20:30:54
[i]Köszönöm, hogy itt jártatok!! smiley[/i]
Igen bZsanna smiley tudom... hiányzik a vers végéről egy smiley
azért az ösztön ott van az emberben... azért ad, mert érzi, hogy milyen jó is az!
hzsike - október 29 2011 23:31:29
Kedves Elaine!
Ragyogó kis vers!
Nagyon tetszett! Így jó, ahogy van, a maga őszinte, egyszerűségében.
Szeretettel gratulálok:Zsikesmiley
Elaine - október 30 2011 14:52:09
Köszönöm Zsike!
Torma Zsuzsanna - október 30 2011 16:45:38
Kedves Elaine!

Most is egyet kell értemem bZsannával, hiszen nekem is ez a véleményem. S még azt is hozzáteszem, hogy nem biztos, hogy onnan kapjuk vissza a jót, amit teszünk, akinek adtuk. Amikor szükségünk van rá, lehet, hogy egészen máshonnna jön a segítség.

Üdv.: Torma Zsuzsanna
smileysmileysmileysmiley
Elaine - október 30 2011 19:38:43
Köszönöm Zsuzsanna... ez igaz smiley
gufi - október 30 2011 20:36:03
Kedves Eleine!
Csodálatos érzéseket elevenít meg versed. Ígen így érdemes, önzésnek semmi jele, ez belefér.
üdv:gufismiley
Elaine - november 19 2011 22:40:59
Köszi!! smiley
Hozzászólás küldése
Hozzászólást csak bejelentkezés után küldhetsz
Bejelentkezés
Felhasználónév

Jelszó



Még nem regisztráltál?
Kattints ide!

Elfelejtetted jelszavad?
Kérj újat itt.
Mai névnapos
Ma 2026. június 06. szombat,
Norbert napja van.
Holnap Róbert napja lesz.
Ajánló
Poema.hu versek
Versek.eu
Szerelmes versek
Netorian idézetek
Idézetek.eu
Szerelmes idézetek
Szerelmes SMS-ek
Bölcs gondolatok
Üzenőfal
Üzenet küldéséhez be kell jelentkezni

KiberFeri
05/06/2026 09:07
Üdvüzlök mindenkit
KiberFeri
04/06/2026 19:26
Üdvözlök mindenkit!
KiberFeri
03/06/2026 09:22
Üdvözlök mindenkit!
KiberFeri
02/06/2026 08:41
Üdvözlök mindenkit!
KiberFeri
31/05/2026 16:49
Üdvözlök mindenkit
KiberFeri
30/05/2026 18:16
Üdvözlök mindenkit!
KiberFeri
29/05/2026 19:50
Üdvözlök mindenkit!
Wino
29/05/2026 13:55
Szép napot mindenkinek!
vali75
28/05/2026 17:46
Szép napot kívánok!
KiberFeri
28/05/2026 08:40
Üdvözlök mindenkit!
KiberFeri
27/05/2026 10:19
Üdvözlök mindenkit
Wino
25/05/2026 18:46
Kellemes pihenést mindenkinek!
KiberFeri
25/05/2026 08:56
Üdvözlök mindenkit!
KiberFeri
23/05/2026 16:50
Üdvözlök mindenkit!
vali75
23/05/2026 14:04
Szép napot kívánok!
Napkorong.hu alapítva: 2007
Powered by PHP-Fusion © 2003-2006 - Aztec Theme by: PHP-Fusion Themes