Napkorong
Versek fõoldal · Prózák fõoldal · Gyakori kérdések · Szerzõk és verseik · Szerzõk és prózáikJúnius 27 2026 01:47:08
Navigáció
Versek fõoldal
Prózák fõoldal


Gyakori kérdések
Szerzõk és verseik
Szerzõk és prózáik
Impresszum
Alapszabály
Szerzõdés
Online felhasználók
Vendég: 11
Nincs Online tag

Regisztráltak: 2,226
Tagjainkról-tagjainktól
- Weboldalak
- Pályázatokon elért eredmények
- Saját kötetek
- Megjelenések antológiákban
- Tagjainkról mindenféle
V E R S E K Váltás a PRÓZÁK főoldalára
Lélek

Lélek

Sérült lélek-
Talán nem is gyógyulhat.
Eltévedve, bolyongva,
megvetve önmagad.

Nem vagy képes megkötni
az elszakadt fonalat,
nincs ma, nincs holnap…
csak tegnap van-
sok bántó gondolat.

Nem ereszti pihenésre
álmodban sem fáradt agyadat.
Föl-föl a fényre-
Szétzúzni ó közöny sötét fátyladat!
Nem le, le a mélybe…
Aludni örök álmodat.

fava
Hozzászólások
Geot - január 19 2012 21:31:57
Gyönyörű lélek-versedhez szeretettel gratulálok!
Geotsmiley
Radmila - január 20 2012 07:45:38
Szeretettel gratulálok kedves Fava: Radmila
Torma Zsuzsanna - január 20 2012 13:32:15
Kedves Vali!

Így van, ha sok bántó gondolat forog a fejünkben, az nem hagyja, hogy nyugodtan aludjunk és pihenjünk.

Szeretettel olvastalak!

Zsuzsa
smileysmileysmiley
mamuszka - január 20 2012 14:51:33
Drága Valikám!

Szomorú gondolatok, fájó érzések - mi lehet a háttere? El tudom képzelni és végtelenül sajnállak, fáj a szívem érted

sok szeretettel /testi fájdalmakkal küszködő/ barátnőd/ mamuszka smileysmiley
gufi - január 20 2012 16:40:45
Kedves Fava!
Lelket gyógyít a fény ereje, nem szabad engedni a mélybe.
A bántó, fájó gondolatok, sajnos megterhelik az ember minden percét. Fontos néha kiszabadulni a malomkerék örlő kövei közül.
üdvözlettel:gufismiley
hzsike - január 20 2012 18:04:36
Én is annak a híve vagyok, hogy föl, föl, és hidd el mindenből van kiút, vagy legalábbis valamilyen elfogadhatóbb megoldás.
Szeretettel olvastalak kedves Fava! Zsikesmiley
mullerildiko - január 20 2012 18:13:35
szép vers és köszönömsmiley szeretettel Ildi
fava - január 20 2012 18:33:45
Kedves geot! köszönöm hogy olvastál! Szeretettel láttalak:favasmiley
fava - január 20 2012 18:34:23
Köszönöm Mila kedves! Örültem neked! Szeretettel:fava
fava - január 20 2012 18:35:10
Kedves sanyi neked is köszönöm hogy nálam időztél! Szeretettel:favasmiley
fava - január 20 2012 18:36:14
Igy igaz kedves Zsuzsanna! köszönöm hogy nálam jártál! szeretettel.favasmiley
fava - január 20 2012 18:37:33
Drága Mamuszka! köszönöm aggódó szavaidat....majd elmúlik megint! Szeretettel ölellek:favasmileysmiley
marina - január 20 2012 19:03:18
Szép versed, mélyen érintett...
Szeretettel:marina
fava - január 20 2012 19:42:42
Kedves Zsike! Igen föl-föl...csak sokszor oly nehéz...szeretettel láttalak.favasmiley
fava - január 20 2012 19:43:21
Köszönöm kedves Ildikó hogy értettél! Szeretettel.favasmiley
fava - január 20 2012 19:44:19
Marina kedves! Köszönöm értő szavaidat! Szeretettel:fava
fava - január 20 2012 19:46:24
Gufi kedves! Az a malomkerék most tól nehéz...valahogy nem akar forogni,de letenni sem tudom...köszönlek:vsmileysmiley
Elaine - január 20 2012 22:14:53
Fogadd meg hát! smiley Szépen megírtad hogy van és hogyan kellene... Így van ez, hogy tudjuk, de akként tenni...
Kell, hogy legyen ma, mert .... múltunk nélkül nincs jelen, de jelen nélkül nem lesz múlt sem smiley
Nagyon tetszik...
Elaine - január 20 2012 22:20:16
[url]http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=N0738kdYSQw#![/url]
heaven - január 21 2012 13:08:06
Így gondolom én is.
fava - január 22 2012 18:18:48
Elaine kedves! Tudom hogyan kellene....de mint tudod sokszor nem látunk előre...ma mag nár holnap van...szeretettel láttalak:favasmiley
fava - január 23 2012 20:36:41
Heaven! Köszönöm!smileysmiley
fava - január 24 2012 18:42:01
Gerda kedves...a lelkem tükre ez a vers,ha magadat is megpillantod benne akkor valahol mélyen hasonlitunk egymásra....szeretettel láttalak:fava
Magyari Barna - január 26 2012 13:27:59
Kedves Fava!

Szép tartalmas versedhez GRATULÁLOK!smiley
nemeti6 - január 26 2012 16:03:35
Fel a fejjel Fava! Legyél optimista! Én hiszek benned! Csaba
fava - január 26 2012 19:02:01
Kedves Barna!
Köszönöm méltató szavaidat!
Szeretettel láttalak:favasmiley
fava - január 26 2012 19:03:06
Csak az a baj kedves Csaba hogy én magamban nem....persze ez nálam mindig ideiglenes...szeretettel:v
Hozzászólás küldése
Hozzászólást csak bejelentkezés után küldhetsz
Bejelentkezés
Felhasználónév

Jelszó



Még nem regisztráltál?
Kattints ide!

Elfelejtetted jelszavad?
Kérj újat itt.
Mai névnapos
Ma 2026. június 27. szombat,
László napja van.
Holnap Levente, Irén napja lesz.
Ajánló
Poema.hu versek
Versek.eu
Szerelmes versek
Netorian idézetek
Idézetek.eu
Szerelmes idézetek
Szerelmes SMS-ek
Bölcs gondolatok
Üzenőfal
Üzenet küldéséhez be kell jelentkezni

KiberFeri
26/06/2026 07:50
Üdvözlök mindenkit!
iytop
24/06/2026 11:48
Mindenkinek szép napot kívánok!
KiberFeri
22/06/2026 19:47
Mindenkit üdvözlök!
KiberFeri
21/06/2026 08:21
Mindenkit üdvözlök!
KiberFeri
20/06/2026 07:41
Üdvözlök mindenkit!
KiberFeri
19/06/2026 09:26
Kedves Dark Weber! Üdvözlünk ujra a fedélzeten. Ezt a bal oldali Főszerkesztői anyagot olvastad?
KiberFeri
19/06/2026 09:23
Üdvözlök mindenkit!
Dark Weber
19/06/2026 01:04
Üdv Gufi ,elonor !
Dark Weber
19/06/2026 01:02
Üdv mindenkinek ! Újra itt HAN vagyok ,új felhasználónévvel!
KiberFeri
17/06/2026 19:25
Üdvözlök mindenkit!
KiberFeri
16/06/2026 17:22
Üdvözlök mindenkit!
KiberFeri
15/06/2026 09:26
Üdvözlök mindenkit!
KiberFeri
14/06/2026 09:35
Üdvözlök mindenkit!
KiberFeri
13/06/2026 07:35
Üdvözlök mindenkit!
KiberFeri
12/06/2026 21:45
Üdvözlök mindenkit!
Napkorong.hu alapítva: 2007
Powered by PHP-Fusion © 2003-2006 - Aztec Theme by: PHP-Fusion Themes