Napkorong
Versek fõoldal · Prózák fõoldal · Gyakori kérdések · Szerzõk és verseik · Szerzõk és prózáikJúnius 27 2026 01:39:31
Navigáció
Versek fõoldal
Prózák fõoldal


Gyakori kérdések
Szerzõk és verseik
Szerzõk és prózáik
Impresszum
Alapszabály
Szerzõdés
Online felhasználók
Vendég: 13
Nincs Online tag

Regisztráltak: 2,226
Tagjainkról-tagjainktól
- Weboldalak
- Pályázatokon elért eredmények
- Saját kötetek
- Megjelenések antológiákban
- Tagjainkról mindenféle
V E R S E K Váltás a PRÓZÁK főoldalára
Tanulság

A vég,
- közeleg -,
látom én!
Nem néz szemembe,
csak érintés,
mellyel közelít felém!
Az élet illúzió:
egy vágy,
körültekintés,
tenniakarás.
Ám, majd átlépek
egy más világba,
hol talán
égmadarai tudják:
daloltam,
dalom jóakaratként
hullt a világra,
akkor már
nem éltem hiába.
Hozzászólások
Dellamama - szeptember 24 2012 06:30:09
Drága Zsuzsa!
Megremegtem, annyira megérintett ez a versed, nagyon szépen írtad!
Szeretettel gratulálok és ölellek: Maria smileysmileysmiley
csellista - szeptember 24 2012 06:33:30
Drága Mariam!
Köszönöm, hogy érzed lelkem rezdüléseit, mint, ahogy én is a Tiéd! Köszönöm a hajnal friss üdvözletét soraidban! szeretettel ölellek: zsuzsasmiley
vali75 - szeptember 24 2012 06:43:19
Kedves Zsuzsa!

Szépséges versedhez gratulálok! Valóban szép lélekrezdülés!

Szeretettel: Vali. smileysmileysmiley
csellista - szeptember 24 2012 06:44:46
Köszönöm Drága Valcsikám! Már azt kezdtem hinni, hogy elveszítettelek, de érzem, hogy még nem és ezt köszönöm Neked hálás szívvel!
Szeretettel: Zsuzsasmiley
vali75 - szeptember 24 2012 06:56:44
Kedves Zsuzsa!

Amíg szívem dobogni fog, mindig lesz hely benne számodra is! A barátság mindig megmarad!

Szeretettel: Vali. smileysmileysmiley
csellista - szeptember 24 2012 07:06:43
Szívből köszönöm! Jó érzés igazán!
Szeretettel mindig: zsuzsasmileysmiley
gyula1948 - szeptember 24 2012 07:39:16
Szomorúan szép.
csellista - szeptember 24 2012 07:57:15
Köszönöm Drága Gyula! Ez igazán nem is olyan szomorú, mert az élet ajándék, és nem örökre kaptuk, csak a baj az, hogy már túl későn vesszük észre, hogy mennyi lehetőség veszett el!
Szeretettel köszönöm jelenlétedet és szavaidat!
Szeretettel: Zsuzsasmiley
Torma Zsuzsanna - szeptember 24 2012 08:56:15
Kedves Zsuzsa!

Én azt hiszem, itt mindannyian azért "munkálkodunk", hogy bebizonyítsuk, nem éltünk hiába. Marad valami utánunk, csak legyen valaki, aki majd emlékezik ránk! S ha úgy érezzük, megtettünk minden tőlünk telhetőt, majd egyszer szívünkben békével távozunk!

Nagyon szép versedhez gratulálok!

Szeretettel: Zsuzsa
smileysmileysmiley
csellista - szeptember 24 2012 08:59:05
Köszönöm Drűga Zsuzsa!Igen, én is azt gondolom,hogy minden Embe r vágy, hogy "nyomot haggyon a világban, hogy nem élt hiába"! Minden Embernek meg van a maga küldedesée, csak nem mindenki látja meg, hogy mi is az!
Szeretettel ölelem szeretős lelkedet: zsuzsasmiley
Radmila - szeptember 24 2012 14:30:57
Drága Zsuzsám,
bizony nem éltél hiába, hiszen maximálisan helyt álltál mindenhol, itt ezen a portálon is.
Igazad van, Búcsút kell mondani, csak a szeretteinknek legyen jó!
Szívből gratulálok és ölellek: Mila
Szofi55 - szeptember 24 2012 18:12:51
Szeretettel olvastam, gyönyörű versedet: Szofi
hzsike - szeptember 25 2012 14:31:52
Szépséges hitvallás! Már is nyomot hagytál kedves Zsuzsim, a verseiddel, mindenképp!!!
Nagy szeretettel voltam itt Nálad:Zsikesmiley
csellista - szeptember 26 2012 07:04:29
Drága Milám, Szofi, Zsikém! Hálás szívvel köszönöm látogatásotokat és szépséges, bíztató szavaitokat.
Szeretettel: zsuzsasmiley
100szorszep - szeptember 27 2012 10:54:41
Ha hattyúdalod,csodásan szól!
Nahyon tetszik!
kata
Hozzászólás küldése
Hozzászólást csak bejelentkezés után küldhetsz
Bejelentkezés
Felhasználónév

Jelszó



Még nem regisztráltál?
Kattints ide!

Elfelejtetted jelszavad?
Kérj újat itt.
Mai névnapos
Ma 2026. június 27. szombat,
László napja van.
Holnap Levente, Irén napja lesz.
Ajánló
Poema.hu versek
Versek.eu
Szerelmes versek
Netorian idézetek
Idézetek.eu
Szerelmes idézetek
Szerelmes SMS-ek
Bölcs gondolatok
Üzenőfal
Üzenet küldéséhez be kell jelentkezni

KiberFeri
26/06/2026 07:50
Üdvözlök mindenkit!
iytop
24/06/2026 11:48
Mindenkinek szép napot kívánok!
KiberFeri
22/06/2026 19:47
Mindenkit üdvözlök!
KiberFeri
21/06/2026 08:21
Mindenkit üdvözlök!
KiberFeri
20/06/2026 07:41
Üdvözlök mindenkit!
KiberFeri
19/06/2026 09:26
Kedves Dark Weber! Üdvözlünk ujra a fedélzeten. Ezt a bal oldali Főszerkesztői anyagot olvastad?
KiberFeri
19/06/2026 09:23
Üdvözlök mindenkit!
Dark Weber
19/06/2026 01:04
Üdv Gufi ,elonor !
Dark Weber
19/06/2026 01:02
Üdv mindenkinek ! Újra itt HAN vagyok ,új felhasználónévvel!
KiberFeri
17/06/2026 19:25
Üdvözlök mindenkit!
KiberFeri
16/06/2026 17:22
Üdvözlök mindenkit!
KiberFeri
15/06/2026 09:26
Üdvözlök mindenkit!
KiberFeri
14/06/2026 09:35
Üdvözlök mindenkit!
KiberFeri
13/06/2026 07:35
Üdvözlök mindenkit!
KiberFeri
12/06/2026 21:45
Üdvözlök mindenkit!
Napkorong.hu alapítva: 2007
Powered by PHP-Fusion © 2003-2006 - Aztec Theme by: PHP-Fusion Themes