Napkorong
Versek fõoldal · Prózák fõoldal · Gyakori kérdések · Szerzõk és verseik · Szerzõk és prózáikJúnius 27 2026 23:53:43
Navigáció
Versek fõoldal
Prózák fõoldal


Gyakori kérdések
Szerzõk és verseik
Szerzõk és prózáik
Impresszum
Alapszabály
Szerzõdés
Online felhasználók
Vendég: 17
Nincs Online tag

Regisztráltak: 2,224
Tagjainkról-tagjainktól
- Weboldalak
- Pályázatokon elért eredmények
- Saját kötetek
- Megjelenések antológiákban
- Tagjainkról mindenféle
V E R S E K Váltás a PRÓZÁK főoldalára
Billog


A telihold félrelibbenti a függönyt
ezüstös ködcsápjaival
és beles, csillagporcokat tördelve, az ablakon
Vajon mit lát kráter-vakon
...
Két összeforrt arc, mintha
Az ajkak sejtett határa heg volna
S ugyanígy a testeké
Sziámi-ikrek ölelkeznek így
Két mellkas, csípõ dühödten egymásnak feszül
Csak a ruhák, képlékeny válaszfalak
Engednek mindent sejteni, míg tartanak
Ahogy néhány ujjad bõrömbe ír, barázdázik
A hideg remegõ kézzel csigolyáimon skálázik
Zongorázz még
Ez az érintés, akár egy szelíd medúzáé
Aki csalán helyett valami forrót
(vért, bort, éjszakát) fecskendez
Ajkaddal, nyelveddel belémgravírozod
Perceinket
De egyetlen csókod a homlokomon
Jobban forr, mint bármely
Billog

2007.10.02.
Hozzászólások
denes - január 20 2008 10:03:16
Vannak kifejezések és különös szókapcsolatok, nem mondom.Ez a sci-fi típusú szerelmi vers.smiley
Nagylabu_Vereb - január 20 2008 13:00:04
huhhhhhh
Ezzzzz nagyonnnnnn nagyonnnnnnn mélyre hatolt smiley
Szerintem többet nem is kell írnom smiley
cookie001 - január 20 2008 20:05:18
Szerintem nem sci-fi.
Egyszerûen csak eszméletlenül jó!smiley
Nagylabu_Vereb - január 20 2008 20:33:14
Ez egy erotikus vers... csak én látom? smiley
Méghozzá vámpírizmus is van benne... de lehet csak a lényembõl kifolyólag képzelem bele :]
cookie001 - január 20 2008 21:22:22
Majd egyszer meséld el nekem,mi az a vámpírizmus,légyszi!
Én azt nem látom benne,de hogy erotikus, az teljesen egyértelmû.smiley
genezisz - január 20 2008 22:31:52
Költõi.
Kezdem megszokni.smiley
Nagylabu_Vereb - január 20 2008 23:18:32
vámpírizmus jelei: "telihold, hideg remegõ kézzel, vért, bort, éjszakát"
én speciel a fogakat hiányolom, de ez az én egyéni "perverzióm"
A vámpírizmus egy nem tudom mennyire újkeletû dolog, de a vér imádata, a túlvilági hangulatú, de mégis szenvedélyes erotika és romantika számomra a vámpírizmus. Ha hülyeséget írtam elnézést :]
PlasticPuppet - január 21 2008 00:52:47
Gyerekek, vitatéma indul smiley különben a vámpirisztikus jelenségek nem direkt vannak benne, de most, hogy így egymás mellett látom õket, tényleg azok smiley Én is vámpírmániás vagyok, de ez versben nemigen jelenik meg a maga konkrétságában...elvileg smiley
Erotikus, illetve a két test épp csak kezd belemelegedni a dologba...egymásba smiley próbáltam finoman és romántise elkapni a hangulatot, hát ha tetszik, örülök smiley
Genezisz: ez nekem tõled elismerés ,)
cookie001 - január 22 2008 10:50:03
Nem írtál hülyeséget,azt most én fogom írni valószínüleg,de elgondolkodtatott ez a vámpírizmus.
Szerintem ez az egész CSAK az erotikáról szól,méghozzá a bûntudattal összekapcsolódva.Ugye ez a dolog már elég régi keletû,amikor a gyönyörök élvezete még bûnnek számított,és összekapcsolták sötét,misztikus képekkel,hogy még riasztóbbá tegyék,és ezáltal lett sokkal vonzóbb és érdekesebb.
Mert legyünk õszinték,ha tabuk nélkül gondolunk egy "egymásba fonódásra",ott minden meg van,vagy meg lehet,amit itt nekem felsoroltál:a vér,a harapás,az egymás birtokba vétele,legyõzésés megadás,stb.,a bor meg a telihold csak ráadás.
Nagylabu_Vereb - január 22 2008 15:26:28
A vámpírizmus valljuk be egy divat manapság.
Én is csak azért vagyok vámpír mert azt mondják rám... szerencsére nem az a vámpír aki mások energiáját veszi el... azokról semmit nem tudok.
Nem tudtam, de idõvel pont megfeleltem ennek a trendnek... hosszú sötét haj, fehér bõr... és a viselkedésem néha hát... had ne fejtsem ki :]
Hozzászólás küldése
Hozzászólást csak bejelentkezés után küldhetsz
Értékelés
Csak regisztrált tagok értékelhetnek

Jelentkezz be vagy regisztrálj

Még nem értékelték
Bejelentkezés
Felhasználónév

Jelszó



Még nem regisztráltál?
Kattints ide!

Elfelejtetted jelszavad?
Kérj újat itt.
Mai névnapos
Ma 2026. június 27. szombat,
László napja van.
Holnap Levente, Irén napja lesz.
Ajánló
Poema.hu versek
Versek.eu
Szerelmes versek
Netorian idézetek
Idézetek.eu
Szerelmes idézetek
Szerelmes SMS-ek
Bölcs gondolatok
Üzenőfal
Üzenet küldéséhez be kell jelentkezni

KiberFeri
27/06/2026 08:49
Kedves poétatársak! Akinek 06. 21. utáni verse eltünt, ha már ki volt téve, sorosnkivül ujra küldje be, mert ez programhiba volt. Üdvözlök mindenkit!
KiberFeri
26/06/2026 07:50
Üdvözlök mindenkit!
iytop
24/06/2026 11:48
Mindenkinek szép napot kívánok!
KiberFeri
22/06/2026 19:47
Mindenkit üdvözlök!
KiberFeri
21/06/2026 08:21
Mindenkit üdvözlök!
KiberFeri
20/06/2026 07:41
Üdvözlök mindenkit!
KiberFeri
19/06/2026 09:26
Kedves Dark Weber! Üdvözlünk ujra a fedélzeten. Ezt a bal oldali Főszerkesztői anyagot olvastad?
KiberFeri
19/06/2026 09:23
Üdvözlök mindenkit!
Dark Weber
19/06/2026 01:04
Üdv Gufi ,elonor !
Dark Weber
19/06/2026 01:02
Üdv mindenkinek ! Újra itt HAN vagyok ,új felhasználónévvel!
KiberFeri
17/06/2026 19:25
Üdvözlök mindenkit!
KiberFeri
16/06/2026 17:22
Üdvözlök mindenkit!
KiberFeri
15/06/2026 09:26
Üdvözlök mindenkit!
KiberFeri
14/06/2026 09:35
Üdvözlök mindenkit!
KiberFeri
13/06/2026 07:35
Üdvözlök mindenkit!
Napkorong.hu alapítva: 2007
Powered by PHP-Fusion © 2003-2006 - Aztec Theme by: PHP-Fusion Themes