Napkorong
Versek fõoldal · Prózák fõoldal · Gyakori kérdések · Szerzõk és verseik · Szerzõk és prózáikJúnius 28 2026 04:06:02
Navigáció
Versek fõoldal
Prózák fõoldal


Gyakori kérdések
Szerzõk és verseik
Szerzõk és prózáik
Impresszum
Alapszabály
Szerzõdés
Online felhasználók
Vendég: 7
Nincs Online tag

Regisztráltak: 2,224
Tagjainkról-tagjainktól
- Weboldalak
- Pályázatokon elért eredmények
- Saját kötetek
- Megjelenések antológiákban
- Tagjainkról mindenféle
V E R S E K Váltás a PRÓZÁK főoldalára
Egy édes érintés


Az érintésedre vágyakozom,
Ha kezed megfogom, ez jó nagyon,
Lebeg most a lelkem a szerelemtõl,
Talán tõled ezt mindíg megkapom?
A puha kezeddel érintsd meg a testem,
Lelkem forró lángokba ég, Te érted.
Halvány gyertyafénye az asztalunkon, pislog még,
Ne hadjuk, hogy kialudjon, mint rég.
A romantikus szerelem nekünk egy nagy csoda,
Harmatos reggelen odabújok hozzád fonódva.
Karomba tartalak örökre, mert kellesz nekem,
Tüzes szemedbe nézek,
Könnycsepp ragyog két szép szemedben.
Piros ajkadon elmerengek ezerszer,
A szívem zenél neked csendesen.
Összefonódott testünk, most álmodik,
A remény sugallata lelkünkben hozzánk tárulkozik.
Csodás napra ébredünk ketten,
Egy édes érintést érzek tõled a testemen.
Borzoljuk kéjesen egymásban a vágyat,
Hozzád simulva elérem amire a lelkem vágyhat.
Tüzes csókodtól a lelkem felemelkedik,
Ez az érintés a gyönyör kapujába már kérkedik.
Ne múljon el soha amíg veled élhetek,
Ez a gyönyörû test, és vele a kéj,
Csak Tõled kell örökre nekem.
Hozzászólások
denes - február 04 2008 10:39:25
Romantikus volt és érzelmes.smiley
marica - február 04 2008 14:01:24
Kedves kormi!
Nagyon szép vallomást írtál!
Miért ez a cseppnyi bizonytalanság?"Talán tõled ezt mindíg megkapom?"
Ha mindketten örzitek és tápláljátok a lángot folyton melegítõ parázzsá változik.

Kívánom, hogy így legyensmiley
Szeretettel: Marika
szoszircsi - február 04 2008 15:13:47
Kedves Kormi..neked-ketten-tõled...kihagynék néhány szót,amit azért tartok feleslegesnek ,mert a többibõl automatikusan következik!!smiley,de ettõl függetlenül nagyon tetszik,szép-érzelmes és gyengéd,kifejezetten jól sikerült.Kívánom,hogy "örökké" tartson!! szeretettel-szoszsmileysmiley
Ariadne - február 04 2008 16:03:48
Szép, szerelmes, szenvedélyes vallomás!
Örökkön örökké, Õ legyen Neked, senki más!smiley
Taygeta - február 04 2008 16:14:39
Szia Kormi! Tetszet, ez egy szép romantikus, szerelmi vallomás.smiley
Maryam - február 04 2008 16:23:46
Jó volt olvasni a szerelmes szavaidat.

Maryamsmileysmiley
fairygirl - február 04 2008 16:58:09
Szép,szenvedélyes...tetszik!smiley
BeYu - február 04 2008 18:03:49
Tényleg nagyon jó volt olvasni ezeket a sorokat...a végén el is szomorodtam, hogy nincs tovább...de remélem a "nagy csoda" megmarad nektek! smiley
Babian - február 04 2008 19:40:58
Kedves Kormika! A szerelem talán legmagasabb fokát éled ép most át. Talán nincs is a világon ennél foghatobb gyönyörüség. Jegyezd meg minden pillanatát mert majd erõt ad ha szükség lesz esetleg rá. Ne félj!mert az rossz tanácsadó. Légy boldog önfeledt.tisztán és öszintén ahogy most teszed.Megtudod tartani ha vigyázol az egyensúlyra. Olvasd el légysziv. az örök kötelék címû versemet.és az abban foglaltakat mindig tartsd szemelõtt.Nagy igazságokat írtam benne.Tapasztalatból tudom.Minden rajtunk múlik hid el.Teljes szívbõl kívánom, hogy nagyon boldog légy.Szeretettel Babian. A versed nagyon szép, amit le is osztályoztam.
Magdileona - február 05 2008 09:23:23
Nagyon szépen kibontakoztattad a szenvedélyes szerelem érzését!
Szeretettel: Magdileona
gondola - február 05 2008 18:24:23
Szurkolok Nektek! Nagyon tetszik amit írtál, így érdemes! smiley
kormi37 - február 06 2008 13:33:55
Köszön Denes, marica, szoszircsi, Ariadne, Taygeta, Maryam, fairygirl, BeYu, Babian,manuela, Magdileona, és gondola a hozzászólásotokat amit ide írtatok, és azt is, hogy értékeltétek. Nagyon örülök, neki, mert érzem, hogy tetszik, a versem sok mindenkinek.
Köszönöm a jó kívánságotokat, a lelketekbõl való hozzászólásokat.
Boldog vagyok, hogy felülmúlhatatlanra értékeltétek versemet.
Már nem is tudom még mit is írjak, mert szóhoz tovább nem jutok, mert annyira meghatódtam.
Csak annyit mondhatok: KÖSZÖNÖM MINDENKINEK!!!

Sok sikert nektek is a továbbiakban!
Legyen meg amit el szeretnétek élni az életben szorítok hogy sikerüljön amire igazán vágytok!!

KÖSZÖNÖM: Sok Szeretettel: Kormismileysmiley
marica - február 06 2008 16:38:47
Nagyon aranyos vagy Kormismiley
Sugárzik szavaidból a boldoság, és nagyon jóérzés nekem issmiley
Neked is so-sok sikert az életban, és nagyon boldog kiegyensúlyozott párkapcsolatot.
Szeretettel: marica
Hozzászólás küldése
Hozzászólást csak bejelentkezés után küldhetsz
Értékelés
Csak regisztrált tagok értékelhetnek

Jelentkezz be vagy regisztrálj

Felülmúlhatatlan! Felülmúlhatatlan! 100% [1 szavazat]
Nagyon jó Nagyon jó 0% [Nincs értékelve]
Jó 0% [Nincs értékelve]
Átlagos Átlagos 0% [Nincs értékelve]
Gyenge Gyenge 0% [Nincs értékelve]
Bejelentkezés
Felhasználónév

Jelszó



Még nem regisztráltál?
Kattints ide!

Elfelejtetted jelszavad?
Kérj újat itt.
Mai névnapos
Ma 2026. június 28. vasárnap,
Levente, Irén napja van.
Holnap Péter, Pál napja lesz.
Ajánló
Poema.hu versek
Versek.eu
Szerelmes versek
Netorian idézetek
Idézetek.eu
Szerelmes idézetek
Szerelmes SMS-ek
Bölcs gondolatok
Üzenőfal
Üzenet küldéséhez be kell jelentkezni

KiberFeri
27/06/2026 08:49
Kedves poétatársak! Akinek 06. 21. utáni verse eltünt, ha már ki volt téve, sorosnkivül ujra küldje be, mert ez programhiba volt. Üdvözlök mindenkit!
KiberFeri
26/06/2026 07:50
Üdvözlök mindenkit!
iytop
24/06/2026 11:48
Mindenkinek szép napot kívánok!
KiberFeri
22/06/2026 19:47
Mindenkit üdvözlök!
KiberFeri
21/06/2026 08:21
Mindenkit üdvözlök!
KiberFeri
20/06/2026 07:41
Üdvözlök mindenkit!
KiberFeri
19/06/2026 09:26
Kedves Dark Weber! Üdvözlünk ujra a fedélzeten. Ezt a bal oldali Főszerkesztői anyagot olvastad?
KiberFeri
19/06/2026 09:23
Üdvözlök mindenkit!
Dark Weber
19/06/2026 01:04
Üdv Gufi ,elonor !
Dark Weber
19/06/2026 01:02
Üdv mindenkinek ! Újra itt HAN vagyok ,új felhasználónévvel!
KiberFeri
17/06/2026 19:25
Üdvözlök mindenkit!
KiberFeri
16/06/2026 17:22
Üdvözlök mindenkit!
KiberFeri
15/06/2026 09:26
Üdvözlök mindenkit!
KiberFeri
14/06/2026 09:35
Üdvözlök mindenkit!
KiberFeri
13/06/2026 07:35
Üdvözlök mindenkit!
Napkorong.hu alapítva: 2007
Powered by PHP-Fusion © 2003-2006 - Aztec Theme by: PHP-Fusion Themes