Napkorong
Versek fõoldal · Prózák fõoldal · Gyakori kérdések · Szerzõk és verseik · Szerzõk és prózáikJúnius 28 2026 07:34:42
Navigáció
Versek fõoldal
Prózák fõoldal


Gyakori kérdések
Szerzõk és verseik
Szerzõk és prózáik
Impresszum
Alapszabály
Szerzõdés
Online felhasználók
Vendég: 5
Nincs Online tag

Regisztráltak: 2,224
Tagjainkról-tagjainktól
- Weboldalak
- Pályázatokon elért eredmények
- Saját kötetek
- Megjelenések antológiákban
- Tagjainkról mindenféle
V E R S E K Váltás a PRÓZÁK főoldalára
Nem tudtam, hogy mi az....


Nem tudtam, mi az, hogy szerelem,
Csak annyit, hogy végtelen.
Kislány voltam és szerelmes,
De kimutatni igazán nem mertem.
Fájt, ha a rossz ért büntetlenül,
De Te, megmutattad milyen a szív legbelül.
Tiszta érzelem, fenséges szerelem,
Lakott a szívedben.
Megtaláltam, bened ami a szívem vágyott,
Újra megtanultam szeretni látod?
Kimutattam, lassan érzésemet neked,
Nem csalódtam benned, hisz Te vagy,
Akit szívem szeret.
Elrejtetted az érzésed a szíved mélyére,
Azaz igazi társ, aki lemegy a mélyébe.
Én megtaláltam kulcsát felhoztam neked,
Tiszta szerelmet, érzést viszonoztam,
Két kezemet is feléd nyújtottam.
A boldogság szigete a szívben rejtõzik,
Ak belelát már tudja, milyen igazán szeretni.
Találja meg mindenki az igaz szerelmet,
Mert az ember boldogsága ez lehet.
Segíteni egymást jóban, rosszban,
Végig vinni az életet egymás karjaiban.
Így lesz igaz, és tiszta szerelem,
Egymás oldalán megöregedni csendesen.
Mostmár tudom, hogy mi az, hogy szerelem,
Veled leélem az életem.
Hozzászólások
denes - február 15 2008 12:23:44
Örülök, ha így van és szépen le is írtad.smiley
holdangyal - február 15 2008 13:06:59
Tetszik!, ... olyan érzésem volt olvasás közben, mintha ismernélek, ... no meg felidézõdtek "oltár"-i gondolataim. Gratulálok!smiley
Magdileona - február 15 2008 14:03:30
Kedves, õszinte érzésekrõl írsz.smiley
marica - február 15 2008 14:11:59
Kedves kormi! Jóvolt olvasni a boldogságodrólsmiley
Kicsit ha csiszolnád csodás vers lehetne belõle. zt egy kicsit elhamarkodtad. Sok a szóismétlés, és a rimeken is igazitani kellene.
Ólyan csodás boldog érzés van benne, hogy megérdemelne egykis plussz munkát..
Úgye nem haragszol érte hogy ezt írom. az is lehet, hogy már régebbi versed, mert az utóbiidõkben olvasottak már egész jók voltak.
De világért sem akarok akadékoskodnismiley

Szeretettel: marica

Grat: marica
laszlo1988 - február 15 2008 15:17:21
Szívet melengetõ sorok.Nagyon szép-bevallom egy picit még a szemem is nedves lett smiley
zsuzsu - február 15 2008 17:07:15
Szia kormi!
POntosan ilyen egy szép szerelem, és mindenki arra vágyik, hogy együtt élhesse le életét azzal, akit szeret. Tetszett.
Szeretettel: zsuzsu
Babian - február 15 2008 18:25:19
Kormika! Megint kinyitottad szíved kapuját! Csordultig van mindenféle jóval, Szeretet, szerelem és minden a világon!Maradjon örökké így.smiley
gondola - február 15 2008 19:43:58
Olvastam ám! Jó lett! smiley
szoszircsi - február 15 2008 21:34:44
Kormi...te az egyik versemhez azt írtad - kérdésemre -hogy neked mindíg ilyen szép a lelked,mert...biztosan emlékszel...nos nekem is nagyon sok ,ahogy írtad- ismerõsöm van...van két ,évtizedekben mérhetõ barátságom...szeretõ családom...napsugárlánykám Fruzsi és szelídszép fiam Béci...szerelemházasságom 28 éve...hál'istennek anyagi gondjaim sincsenek...mondhatná erre bárki,hogy ebbõl már egy is boldoggá kellene,hogy tegyen...valóban...nem vagyok elégedetlen ember...de vannak olyan emberek az életemben,akit nem lehet-nem akarok elfelejteni soha!!-biztosan megértedsmileysmiley
11 év elég kellene,hogy legyen-normális esetben ahhoz,hogy valakit elengedjünk...s,hogy én nem tudom,annak meg van a maga oka...
A lényeg most: a versed gyönyörû,-mint mindíg...és én tudok a más boldogságától boldog lenni!!!/...és tudok a más fájdalmától is szenvedni...nem tehetek róla,ilyen vagyok/ szeretettel-szosz
Sancho - február 16 2008 08:49:26
Kedves kormi37!
Szépen felépített írásod tetszett, van benne jó, és kevésbé jó. Már mint az érzésekben. Mint hogy magam is írok, merem mondani neked, talán kevesebb vesszõ is elegendõ lett volna soraidba. Az ötödik sor véleményem szerint nem illik a képbe és a rímekre is rágyúrhattál volna kicsit. Megemlíteném, a vers címe nem egyezik a legelsõ soroddal, valószínûleg ez is szándékos avagy ez nem feltétel ?
Nagyon szép ; "Egymás oldalán megöregedni csendesen."
Kevésbé ; Megtaláltam, bened ami a szívem vágyott,
Hangsúlyozni szeretném, nem sértésnek szántam kritikámat, kizárólag építõ jellegûnek. Grt. Sancho smiley
kormi37 - február 16 2008 14:55:01
Köszönöm szépen mindenkinek a hozzászólását. Örülök hogy tetszett nektek. A tanácsokat megfogadom. Köszönöm. Szeretettel:Kormismiley
Hozzászólás küldése
Hozzászólást csak bejelentkezés után küldhetsz
Értékelés
Csak regisztrált tagok értékelhetnek

Jelentkezz be vagy regisztrálj

Még nem értékelték
Bejelentkezés
Felhasználónév

Jelszó



Még nem regisztráltál?
Kattints ide!

Elfelejtetted jelszavad?
Kérj újat itt.
Mai névnapos
Ma 2026. június 28. vasárnap,
Levente, Irén napja van.
Holnap Péter, Pál napja lesz.
Ajánló
Poema.hu versek
Versek.eu
Szerelmes versek
Netorian idézetek
Idézetek.eu
Szerelmes idézetek
Szerelmes SMS-ek
Bölcs gondolatok
Üzenőfal
Üzenet küldéséhez be kell jelentkezni

KiberFeri
27/06/2026 08:49
Kedves poétatársak! Akinek 06. 21. utáni verse eltünt, ha már ki volt téve, sorosnkivül ujra küldje be, mert ez programhiba volt. Üdvözlök mindenkit!
KiberFeri
26/06/2026 07:50
Üdvözlök mindenkit!
iytop
24/06/2026 11:48
Mindenkinek szép napot kívánok!
KiberFeri
22/06/2026 19:47
Mindenkit üdvözlök!
KiberFeri
21/06/2026 08:21
Mindenkit üdvözlök!
KiberFeri
20/06/2026 07:41
Üdvözlök mindenkit!
KiberFeri
19/06/2026 09:26
Kedves Dark Weber! Üdvözlünk ujra a fedélzeten. Ezt a bal oldali Főszerkesztői anyagot olvastad?
KiberFeri
19/06/2026 09:23
Üdvözlök mindenkit!
Dark Weber
19/06/2026 01:04
Üdv Gufi ,elonor !
Dark Weber
19/06/2026 01:02
Üdv mindenkinek ! Újra itt HAN vagyok ,új felhasználónévvel!
KiberFeri
17/06/2026 19:25
Üdvözlök mindenkit!
KiberFeri
16/06/2026 17:22
Üdvözlök mindenkit!
KiberFeri
15/06/2026 09:26
Üdvözlök mindenkit!
KiberFeri
14/06/2026 09:35
Üdvözlök mindenkit!
KiberFeri
13/06/2026 07:35
Üdvözlök mindenkit!
Napkorong.hu alapítva: 2007
Powered by PHP-Fusion © 2003-2006 - Aztec Theme by: PHP-Fusion Themes