|
Vendég: 4
Nincs Online tag
Regisztráltak: 2,224
|
|

Mi ékszere az éjnek, ha nem a csillagok,
Földnek a rét, a virágok, s az illatok.
Elterülni benne, szagolni némán,
Bámulni csendben, a végtelen glédán.
Mi ékszere a Földnek, ha nem a hulló csillagok,
Tavaszi rétnek tücsökzene, s a pitypangok.
Elmerülni benne, hallgatni némán,
Bámulni csendben, ahogy potyognak énrám. |
|
|
- február 16 2008 12:37:41
A pillanat öröme! Megállni és élvezni,látni,észrevenni a körülöttünk létezõ csodákat...Mindenkinek kívánnám,hogy átélje ezeket a érzéseket!
Szépen megírtad,gratulálok! |
- február 16 2008 15:06:59
A csodák gyöngyszeme te vagy,
Csak hullj a karjaimba, majd elkaplak,
Elmerölük benned hallkan csendesen,
És újra boldog vagyok a csodáktól kedvesem.
Gratulálok. Szeretettel:Kormi Jó lett a versed. |
- február 16 2008 16:28:23
Mi ékszere a fülnek? A versed...szép.
Maryam   |
|
|
| Hozzászólást csak bejelentkezés után küldhetsz
|
|
|
Ma 2026. június 28. vasárnap, Levente, Irén napja van. Holnap Péter, Pál napja lesz. |
|
Üzenet küldéséhez be kell jelentkezni
|
|