|
Vendég: 3
Nincs Online tag
Regisztráltak: 2,224
|
|

Közeleg a holnap,
S Te oly távol vagy.
Távolabb, mint bárki más,
Éjszakánként látomás.
Kívánok neked szép napot,
Mikor e sorokat olvasod.
Érjen ma sok öröm téged,
Csak egy percig gondolj, rám kérlek!
Ne feled, hogy mindig veled vagyok,
Most ép csak egy üzenetet hagyok.
Igazán csak az szeret,
Ki, ha nem vagy, nélküled nem lehet.
Napjaim, úgy ahogy eltelnek,
De az éjszakáim rettenetesek.
Tavaszt várok szerelmet,
Ha hiányzom, kérlek, jelentkezz.
Mesélj a nyárról, boldogságról,
Mesélj nekem.
Mond el, hogy te is szenvedsz,
A magánynál nincs rettenetesebb.
|
|
|
- február 22 2008 10:57:48
Így igaz a magány a legrosszabb, kívánom neked tiszta szívbõl ne légy magányos sokáig.
CRY |
- február 22 2008 19:11:36
Pzsa Drága Júlia!
Nekem tetszikez a kedves hang ami kicseng az írásodból Ölelöek szeretettel: marica |
- február 25 2008 16:46:01
Kedves Crysty, és Maricám!
Köszönöm kedves soraitokat.
Szeretettel Júlia |
|
|
| Hozzászólást csak bejelentkezés után küldhetsz
|
|
Csak regisztrált tagok értékelhetnek
Jelentkezz be vagy regisztrálj
Még nem értékelték
|
|
|
Ma 2026. június 28. vasárnap, Levente, Irén napja van. Holnap Péter, Pál napja lesz. |
|
Üzenet küldéséhez be kell jelentkezni
|
|