|
Vendég: 8
Nincs Online tag
Regisztráltak: 2,213
|
|

Hölgykoszorú elvarázsol
csodálják a tested
szerelem már nem kell mástól,
csodálod az egyet...
Ő talán még nem vett észre,
csillogsz mint egy gyémánt?
Rád néz ő, csak kicsit félve
kerüli e témát
Nem csodálja csodás tested,
Őt az ész érdekli
és a rózsás kicsi lelked
az a szép fény neki!
Többiek meg Rád hajtanak
tépik láncaikat,
érzik, Téged megkaphatnak
járják táncaikat...
Dicsérik a széles vállad,
kigyúrva a tested
erotikus táncát láttad
női seregletnek?
Elbűvölnek, ajánlkoznak
el is mennek veled,
kéjt és mámort, azt osztogatsz
boldog sosem lehetsz,
mert a szíved csak Hozzá húz
figyel téged némán
érintenéd a tudtán túl
elbuksz ott a vizsgán!
Elsősorban lelked titkát
fejtené Ő csendben
hozzád szólna, de most mit lát
fürdesz rengetegben...
Mesés, csodás hölgykoszorú
keresik a kedved,
ringó mellek mind domború
most csak az egy kellhet?
Tedd meg felé lépésedet
eszeddel varázsolj,
tedd félre a csábos képet,
lelked mutasd, táncol
Hiszen, hogyha meglátod Őt
nagyot dobban szíved,
többieket nem vágyod, sőt
érte égsz csak minek?
Minek ugyan, hisz szereted
mondd el neki, mondd el
nála nélkül helyed leled?
többieket told el!
Hogyha érzi szerelmedet,
mint bársony simogat
csillogtatod értelmedet
meglásd majd hívogat! |
|
|
- január 23 2016 12:03:16
Kedves Évi !
Csodálatos ábrázolás két nem örök küzdelméről a lelkek megmagyarézhatatlan külömbségéröl.
Szeretettel olvastalak
Tibor |
- január 23 2016 14:45:20
A férfiak és nők megismerik egymást és így tudják a számukra megfelelőt kiválasztani, de szerelem nélkül nem működik a kapcsolat.
Évikém!
Tetszik a versed, gratulálok szeretettel: Maria |
- január 23 2016 19:54:14
Drága Évikém!
Figyelmesen elolvastam versed. Hát,. sok benne az illúzió, bár is az én tapasztalataim alapján. A versed egyébként tetszik.
Szertetettel : Mara |
- január 24 2016 07:08:10
Kedves Tibor!
Igen, a férfi és női lélek különbözik, de van egy pont amikor a nézetek egyesülnek!
Köszönöm szépen, hogy olvastál.
Szeretettel: Évi |
- január 24 2016 07:09:27
Egyetértek Veled Marikám, szerelem nélkül tényleg nem működik. De aztán van akinél igen, úgy gondolom, hogy a többség nem ez a kategória.
Köszönöm, hogy olvastál.
Baráti szeretettel: Évi |
- január 24 2016 07:27:22
Drága Marám!
Elmondom Neked, hogy mi ihletett e vers megírására. Egyik netes portálon fedeztem fel egy roppant csinos, erős, kigyúrt, szép formákkal rendelkező férfit. Tetszelgett! Olyan kéjes, önelégült mosoly ült az arcán, hogy szívesen letöröltem volna onnan. Volt néhány Hölgy-hozzászóló, akik kivetkőztek női mivoltukból a látvány okozta mámor által. Számomra ez nonszensz!
Elképzeltem, hogy ez a "szépfiú" viszont nem utasítja vissza a magát felajánló hölgyeket - amit én ugyan soha nem tudtam megérteni, pedig nem vagyok prűd, de van erkölcsi érzékem és értékrendem -, és boldog boldogtalannal "egyesül". Na igen ám, de ez a fickó szerelmes egy lányba, és mindig Ő jár a fejében. Hiába a bájaikat osztogató üde, kívánatos lányok koszorúja, Ő csak az után az egy után vágyakozik. Ezt a mondanivalót szerettem volna kiaknázni versemben.
Igen, olyan is van, akinél ez nem lépi át az illúzió határát, de ebben a felgyorsult, erkölcsileg kissé értéktelenedett világban sokszor valóság. Egyszer írtam egy prózát egy chippendale - lehet, hogy nem jól írom, bocsánat -, klubról, annak életéről, és az egyik csajszi megkérdezte, hogy "ez tényleg igaz, működnek ilyen klubok, mert nem hiszi el." Aztán felvilágosítottam, hogy igen a mi kerületünkben is működik, meg még nagyok sok kerületben Budapesten. Sőt volt egy kolléganőm, aki rendszeres vendége volt ezeknek a kluboknak, és részletes beszámolót tartott egy-egy "szeánsz" után, mit ne mondjak számomra undorító volt.
Köszönöm szépen őszinte véleményedet.
Baráti szeretettel: Évi |
|
|
Hozzászólást csak bejelentkezés után küldhetsz
|
|
|
Ma 2025. június 03. kedd, Klotild napja van. Holnap Pünkösd, Bulcsú napja lesz. |
|
Üzenet küldéséhez be kell jelentkezni
|
|