|
Vendég: 4
Nincs Online tag
Regisztráltak: 2,224
|
|

Szûrt agyamból
mosom a képeket...
fényeket fojtok
markomba szorítva !
Óceánok csendje vagyok -
mély és hideg
vállalom az ürességet...
A domb meglódul
kibillent - kiszakít szívembõl...
kapaszkodom
rég málló erõkbe
de vágyaim
hátamon cipelve !
Olyan ez mint egy
tenger hányás...
befed és eltakar !
Cipelem - cipelem
mig' ébredsz...
már fuldoklom
kifeszítem a hajnalom
csak neked - hogy legyél
hogy árnyékod itt maradjon...
Féltem a Napot
téged - a mindenséget
féltem az éveket
nyalábolt emlékeinket ...
Közelséged a távolság
mi köztünk lebeg...
zuhanok...
bele a szemedbe
bele a kékbe
az életedbe... |
|
|
- március 06 2008 07:02:35
Kedves szosz!
Gyönyörûre sikerült a versed, szépek a képek amiket beleakasztottál.
Már az elsõ soraid szegeznek a többihez. Grt. 
Sancho |
- március 06 2008 08:32:48
Elolvastam újra és újra. Zuhanás... még az is lehet, hogy a földetérés puhára sikerül! Nagyon szép!  |
- március 06 2008 13:27:13
" Nevem Ott, ott állok a Viharban, dobbanatlan szívben, állok, várok és mozgatok"
Az elvontságod elvitathatatlan.
Üdv.J. |
- március 06 2008 13:29:01
Nagyon szép a versed. Szépek a soraid. Grat. Szeretettel:Kormi |
- március 06 2008 14:28:34
Igazán nagyszerû, gratulálok!
Szeretettel: Magdi |
- március 06 2008 16:35:14
Drága Ircsi! Leúsznék a mély, és hideg óceán fenekére, és megnézném mi van ott! Valószínüleg semmi különös, csak egy-két vörös korall, és pár tucat kagylógyöngy! Felhoznám a hátamon cipelve, s magamrahánynám, hogy a nap helyett csak a verseid gyönyörûsége jelentse a fényt!
Jó, ez kicsit túlzás volt, de kérlek feltétlenül olvasd el amit a Névnapi versem alá írtam neked válaszul. Szeretettel Sziszusz   |
- március 06 2008 16:41:45
...hááát...magam is meglepõdtem amikor a tenger-hányás belopta magát a soraim közé...én csak engedtem...de vigyázz!!! ez csak figyelem -elterelés...a lényeget ne ott keresd!!!
...ez most úgy hangzott mint egy használati utasítás...olasz-német-angol-kirgiz....nyelven  szí. |
- március 06 2008 21:24:40
Lenyûgöz,ahogy írsz!...Mélységek és magasságok/Óceán-Nap,mindenség/
A kép is segít a megfejtésben. |
|
|
| Hozzászólást csak bejelentkezés után küldhetsz
|
|
Csak regisztrált tagok értékelhetnek
Jelentkezz be vagy regisztrálj
Még nem értékelték
|
|
|
Ma 2026. június 28. vasárnap, Levente, Irén napja van. Holnap Péter, Pál napja lesz. |
|
Üzenet küldéséhez be kell jelentkezni
|
|