Napkorong
Versek fõoldal · Prózák fõoldal · Gyakori kérdések · Szerzõk és verseik · Szerzõk és prózáikJúnius 28 2026 13:57:11
Navigáció
Versek fõoldal
Prózák fõoldal


Gyakori kérdések
Szerzõk és verseik
Szerzõk és prózáik
Impresszum
Alapszabály
Szerzõdés
Online felhasználók
Vendég: 8
Nincs Online tag

Regisztráltak: 2,224
Tagjainkról-tagjainktól
- Weboldalak
- Pályázatokon elért eredmények
- Saját kötetek
- Megjelenések antológiákban
- Tagjainkról mindenféle
V E R S E K Váltás a PRÓZÁK főoldalára
Gyere vissza


Hangtalan, néma, könnytelen fájdalom,
A semmibe merengve Rólad álmodom,
S várok egy szót, egy apró jelet,
S vállamon érzem még vigasztaló kezed.
Emlékeid börtönébe zárva hideg az éjszaka,
S a rácsok közt felzokog a fájó szív szava.
Érted kiált, hív, neved sírja az égre,
Majd fájva, megtörve elalszik végre.
De álomtalan az álom, nem ad már békét,
Ma éjjel nem hozza a fájdalom végét.
Csak furcsa lebegés, élet vagy halál...
E szívnek Kincsem, mindegy ezután,
Hisz nélküled csak holtan élhetek,
Tudod, mint a filmeken a szellemek...
De õrzöm még a lángot, bennem él az eskünk,
mit szavak nélkül, egymásnak tettünk.
Az égen még látom szerelmünk csillagát,
Kettõnkért ég, sosem hal meg talán...
Esküm él, míg szívem fájva dobog,
A meggyújtott láng örökké lobog.
Kérj még belõle, vedd el, hisz Tiéd,
Szoríts Magadhoz... szeretlek. Ne kérdezd miért
Hozzászólások
denes - március 07 2008 06:24:08
Hangulatában, tartalmában, gondolataiban teljesen megfogott. Gyönyörû, fájdalmasan tiszta vers.Gratulálok!

Tiborsmiley
Hegyman - március 07 2008 07:22:05
Nagyon szép! Nekem is pont így fáj, fájt talán. Mostanra már enyhül. Aki elhagyott nem tér vissza már! De szívünkben örökre nyomot hagyott. A végén a szerelem irracionális érzése "Ne kérdezd miért" csak szeress!
marica - március 07 2008 07:51:19
Gratulálok! Nagyon szépen adod át az olvasónak az érzést. Miniden eköz amit használtál,a fájdalmas hangulatot hozza magával az olvasó köré. nígyon tetszett
Szeretettel: marica
Goldika89 - március 07 2008 08:59:05
Köszönöm! Nagyon kedvesek vagytok! és szerencsére ez a vers segített,mert aki elhagyott,visszajött!smiley
Hegyman - március 07 2008 09:26:39
De jó, hogy visszatért a párod! Kívánom hogy soha többet ne fájjon neked így a szíved!
Torma Zsuzsanna - március 07 2008 09:29:05
Kedves Goldika89!
Ez a vers is nagyon gyönyörû! Szomorúan is gyönyörû!:
üdv.: Torma Zsuzsanna
smileysmileysmiley
Goldika89 - március 07 2008 09:47:33
Köszi! Örülök,hogy tetszik! smiley
nagyeci - március 07 2008 12:26:02
Sokan jártunk már hasonló cipõben...
Bennem felvetõdik egy kérdés:Aki elment és visszajön,lehet az elválástól folytatni?Minden olyan,mint régen?...ha egy eltört vázát összeragasztok,már nem lesz soha a régi...Ne haragudj!Én így érzem...El ne vegyem ezzel a kedved!
kormi37 - március 07 2008 12:47:59
Nagyon szép a vers szomorú és szép a tartalma is. Grat. Szeretettel.Kormismiley
Goldika89 - március 07 2008 15:50:42
Köszi!!!

Nem haragszom,én is egyetértek,de ez egy kicsit máshogy történt...
Én szakítottam,Õ megbántódott,és ezzel a verssel kértem bocsánatot.Lehet folytatni,legalábbis nálunk még jobb lett,mint elõtte volt!smiley
zsuzsu - március 07 2008 18:05:04
Szia Goldika!
A reagálásod tükrében azt mondom, ez az egyik legcsodálatosabb bocsánatkérés, amit olvastam. Lehetetlen, hogy ne lágyuljon meg a szíve annak aki olvassa. Szeretettel: zsuzsu
Goldika89 - március 07 2008 18:16:25
smileyköszönöm!smiley
Henkee - március 07 2008 18:32:14
A válasz a versedben rejliksmiley
gondola - március 07 2008 19:15:17
Ez valóban nagyon szép, minden sora csupa érzés! smiley
Goldika89 - március 07 2008 19:52:00
Már teljesen zavarban vagyok!smiley nem gondoltam,hogy ennyire tetszeni fog,de igazán örülök! Komolyan!smiley
Bobebaba - március 08 2008 11:11:54
Én is írnék és értékelnék,de nem lenne fair.Így csak fogadjátok egy büszke édesanya köszönetét dícsérõ szavaitokért, mert Goldika az én LÁNYOM!
Hozzászólás küldése
Hozzászólást csak bejelentkezés után küldhetsz
Értékelés
Csak regisztrált tagok értékelhetnek

Jelentkezz be vagy regisztrálj

Még nem értékelték
Bejelentkezés
Felhasználónév

Jelszó



Még nem regisztráltál?
Kattints ide!

Elfelejtetted jelszavad?
Kérj újat itt.
Mai névnapos
Ma 2026. június 28. vasárnap,
Levente, Irén napja van.
Holnap Péter, Pál napja lesz.
Ajánló
Poema.hu versek
Versek.eu
Szerelmes versek
Netorian idézetek
Idézetek.eu
Szerelmes idézetek
Szerelmes SMS-ek
Bölcs gondolatok
Üzenőfal
Üzenet küldéséhez be kell jelentkezni

KiberFeri
27/06/2026 08:49
Kedves poétatársak! Akinek 06. 21. utáni verse eltünt, ha már ki volt téve, sorosnkivül ujra küldje be, mert ez programhiba volt. Üdvözlök mindenkit!
KiberFeri
26/06/2026 07:50
Üdvözlök mindenkit!
iytop
24/06/2026 11:48
Mindenkinek szép napot kívánok!
KiberFeri
22/06/2026 19:47
Mindenkit üdvözlök!
KiberFeri
21/06/2026 08:21
Mindenkit üdvözlök!
KiberFeri
20/06/2026 07:41
Üdvözlök mindenkit!
KiberFeri
19/06/2026 09:26
Kedves Dark Weber! Üdvözlünk ujra a fedélzeten. Ezt a bal oldali Főszerkesztői anyagot olvastad?
KiberFeri
19/06/2026 09:23
Üdvözlök mindenkit!
Dark Weber
19/06/2026 01:04
Üdv Gufi ,elonor !
Dark Weber
19/06/2026 01:02
Üdv mindenkinek ! Újra itt HAN vagyok ,új felhasználónévvel!
KiberFeri
17/06/2026 19:25
Üdvözlök mindenkit!
KiberFeri
16/06/2026 17:22
Üdvözlök mindenkit!
KiberFeri
15/06/2026 09:26
Üdvözlök mindenkit!
KiberFeri
14/06/2026 09:35
Üdvözlök mindenkit!
KiberFeri
13/06/2026 07:35
Üdvözlök mindenkit!
Napkorong.hu alapítva: 2007
Powered by PHP-Fusion © 2003-2006 - Aztec Theme by: PHP-Fusion Themes