Napkorong
Versek fõoldal · Prózák fõoldal · Gyakori kérdések · Szerzõk és verseik · Szerzõk és prózáikJúnius 28 2026 14:16:11
Navigáció
Versek fõoldal
Prózák fõoldal


Gyakori kérdések
Szerzõk és verseik
Szerzõk és prózáik
Impresszum
Alapszabály
Szerzõdés
Online felhasználók
Vendég: 25
Nincs Online tag

Regisztráltak: 2,224
Tagjainkról-tagjainktól
- Weboldalak
- Pályázatokon elért eredmények
- Saját kötetek
- Megjelenések antológiákban
- Tagjainkról mindenféle
V E R S E K Váltás a PRÓZÁK főoldalára
Szeress !!!!


Szeress !!!!

Te vagy az elsõ nõ, kit tiszta szívbõl szeretek,
úgy érzem, hogy másé már soha nem is lehetek.
Érted mindent feladnék, ha ezt kérnéd tõlem,
hogy elhagyjalak téged, csak ezt az egyet nem.

Nem érne az én életem, nélküled már semmit,
nem szerettem én e világon így még senkit.
Szeress kérlek engem, úgy ahogy én téged,
szeress s én megteszek mindent, ha kéred.

Fogd meg kérlek, fogd meg jól a két kezem,
fogd meg és vezess, mert tiéd az életem.
Ha nem vagyok épp veled, keress álmaidban,
hisz veled vagyok mindig, minden pillanatban.

Megtalálsz akkor is, ha nem vagyok melletted,
Mert szívedben van, az irántam érzett szeretet.
Vannak álmaim, de mindenben csak te vagy,
mert ez a szerelem, határtalanul nagy.

Lehet, hogy egyszer eljön az a pillanat,
mikor kezem, már többé nem simogathat.
Azért mondom néked oly sokszor, hogy szeretlek,
mert azt akarom, hogy tudd, lásd s érezd.

Mondd azt, hogy szeretsz, ne csak azt, hogy én is!
Ne csak azért, hogy halljam, hanem érezzem is.
Bár, ha nem is mondod ki, akkor is érzem s tudom,
hisz a szívem súgja nékem s boldog vagyok nagyon.
Gubacsi Sándor
Hozzászólások
sziszifusz - március 07 2008 21:46:09
Sándor kedves! Azért a túláradó szerelemmel is vigyázni kell, mert valakinek sok lehet. Rátelepszik, és megfojtja. Egyébként tetszik! smileysmileysmiley
szoszircsi - március 08 2008 02:01:15
[b]Sanyi !...tetszik a versed...de én abszolút együtt értek Sziszifusszal...

...kicsit túl sok az akarat...a négy felkiáltó jel is már mutatja,hogy Te nagyon-nagyon...de a szerelmet nem akarni hanem hagyni kell...élni hagyni...
szeretettel..[/b].szí.smileysmileysmiley
szoszircsi - március 08 2008 02:05:15
[b]..."az ártatlan szeretet engedi...megengedi másoknak,hogy önmagukat fejezzék ki..." [/b] szí.smiley
Ayame - március 08 2008 09:17:21
Igazatok van sziszifusz és szoszircsi...de viszonnt van akinek meg erre van szüksége...erre a túláradó szerelem kimutatásra..mert lehet nincs annyi önbizalma, és nem hiszi el azt amit..(láttam már ilyet sajnos.) egyébként Sándor nagyon szerencsés a lány akinek ezt írtad gratulálok.
Bye:Ayamesmiley
Sancho - március 08 2008 09:33:24
Kedves gubacsi!
Elõttem elmondtak mindent. Volt egy nõm, de meg útáltam, mert annyira rám telepedett, hogy majd meg fulladtam. Én azt gondolom, hogy nem szabad erõszakosnak lenni ebben a szerelem ügyben, de fõleg nem szabad ráerõltetni akaratunkat a másikra. Lágyabban, selymesebben, s ha nem érzi, nem is kell kérni. Sztm. Grt. smiley
Sancho
szoszircsi - március 08 2008 10:31:09
[b]...most újra visszajöttem...hátha másképp láttom...és elnézést kérjek...de most újra-újra azt érzem,mint tegnap...megfulladnék...
ne haragudj kérlek !!! szeretettel [/b]szoszi.smiley
szoszircsi - március 08 2008 10:32:56
[b]...bocsánat...látom...az kavargott a fejemben,hogy láttam..smiley[/b]smileyszí.
Hozzászólás küldése
Hozzászólást csak bejelentkezés után küldhetsz
Értékelés
Csak regisztrált tagok értékelhetnek

Jelentkezz be vagy regisztrálj

Még nem értékelték
Bejelentkezés
Felhasználónév

Jelszó



Még nem regisztráltál?
Kattints ide!

Elfelejtetted jelszavad?
Kérj újat itt.
Mai névnapos
Ma 2026. június 28. vasárnap,
Levente, Irén napja van.
Holnap Péter, Pál napja lesz.
Ajánló
Poema.hu versek
Versek.eu
Szerelmes versek
Netorian idézetek
Idézetek.eu
Szerelmes idézetek
Szerelmes SMS-ek
Bölcs gondolatok
Üzenőfal
Üzenet küldéséhez be kell jelentkezni

KiberFeri
27/06/2026 08:49
Kedves poétatársak! Akinek 06. 21. utáni verse eltünt, ha már ki volt téve, sorosnkivül ujra küldje be, mert ez programhiba volt. Üdvözlök mindenkit!
KiberFeri
26/06/2026 07:50
Üdvözlök mindenkit!
iytop
24/06/2026 11:48
Mindenkinek szép napot kívánok!
KiberFeri
22/06/2026 19:47
Mindenkit üdvözlök!
KiberFeri
21/06/2026 08:21
Mindenkit üdvözlök!
KiberFeri
20/06/2026 07:41
Üdvözlök mindenkit!
KiberFeri
19/06/2026 09:26
Kedves Dark Weber! Üdvözlünk ujra a fedélzeten. Ezt a bal oldali Főszerkesztői anyagot olvastad?
KiberFeri
19/06/2026 09:23
Üdvözlök mindenkit!
Dark Weber
19/06/2026 01:04
Üdv Gufi ,elonor !
Dark Weber
19/06/2026 01:02
Üdv mindenkinek ! Újra itt HAN vagyok ,új felhasználónévvel!
KiberFeri
17/06/2026 19:25
Üdvözlök mindenkit!
KiberFeri
16/06/2026 17:22
Üdvözlök mindenkit!
KiberFeri
15/06/2026 09:26
Üdvözlök mindenkit!
KiberFeri
14/06/2026 09:35
Üdvözlök mindenkit!
KiberFeri
13/06/2026 07:35
Üdvözlök mindenkit!
Napkorong.hu alapítva: 2007
Powered by PHP-Fusion © 2003-2006 - Aztec Theme by: PHP-Fusion Themes