|
Vendég: 23
Nincs Online tag
Regisztráltak: 2,224
|
|

A NÕK NAPJA
Kedves lányok és asszonyok,
E szép napra vártunk,
Hogy a NÕNAP alkalmából,
Minden jót kívánjunk.
Szép kellemes tavaszi nap,
Ez a ti napotok,
Tisztelettel, szeretettel,
Mind virágot kaptok.
Eddig hóvirágot adtunk,
De ma már az védett,
A sláger a tulipáné,
És a nárciszé lett.
Nem fontos az milyen virág,
Amit ma ti kaptok,
Hanem az, hogy felköszöntünk,
Ezért puszit adtok. |
|
|
- március 08 2008 18:23:07
Kedves Laci!
Nagyon ötletes, szép, kedves, baráságos csokrot küldtél a napkorond nõ lakóinak.és ezt egy nagyonkedves baráti puszival köszönöm. A hóvirák valóban már kuriózum lenne, de igazad van.
aszócsokor még nagyobb kuriozum nembeszélve a rímképetrõl ami nagyon felemeli versed játékosságát.
Szeretettel: marica |
- március 08 2008 23:57:15
Jólesett a szép köszöntõ! |
- március 10 2008 13:06:08
Kedves Gábor Laci!
Most olvasom csak ezt a kedves nõnapi köszöntõt!
Olyan kedves, olyan frappáns, olyan rímes, s oly elegáns!
Ezért én ezúton nagyon megköszönöm a Magam és Nõtársaim nevében és természetesen egy puszit is küldök!
Üdv.: Torma Zsuzsanna
   |
|
|
| Hozzászólást csak bejelentkezés után küldhetsz
|
|
Csak regisztrált tagok értékelhetnek
Jelentkezz be vagy regisztrálj
Még nem értékelték
|
|
|
Ma 2026. június 28. vasárnap, Levente, Irén napja van. Holnap Péter, Pál napja lesz. |
|
Üzenet küldéséhez be kell jelentkezni
|
|