|
Vendég: 23
Nincs Online tag
Regisztráltak: 2,224
|
|

Nem voltál szép és különösebben jó,
nem voltál gazdag, sem arra vágyó.
Szegény, s hittem, hogy értékes
számomra, hisz mellékes
minden villogás és minden pénzéhes
álvilág, és elég lett volna, ha
velem együtt te is ezt érzed...
Számodra viszont mást jelent az érték,
s így már az ég is csak egyedül nekem kék.
Egyedül élek mindent újra át,
álmaimban pedig szemed engem lát.
S ha átölelsz és ajkad hajamhoz ér,
már int a Hajnal, s engem élni kér...
Tovább élni, nélküled. Élek...
De mondd, hogyan feledhetnélek?
(2003) |
|
|
- március 08 2008 18:21:19
Köszönöm szépen! |
- március 08 2008 19:36:49
Igen, ez a sor fogott meg engem is, amit Manon idézett. Gyönyörû! A megélt dolgokat feledni nem lehet, de idõvel halványulhat az emléke.  |
- március 08 2008 21:24:39
Köszönöm, Gondola! |
- március 09 2008 00:00:41
Van élet a csalódáson túl is!És a felejtést is meghozza az idõ! |
- március 09 2008 01:18:08
Egyedi.
DD   |
- március 09 2008 09:27:29
kedves!
Olyan sirató hangulata van, amit túl kell élni, találó a vers címe.
Grt. 
Sancho |
- március 09 2008 20:37:00
Nagyon szép a fogalmazásod a versednek, minden érzés benne van. Szeretettel:Kormi |
|
|
| Hozzászólást csak bejelentkezés után küldhetsz
|
|
Csak regisztrált tagok értékelhetnek
Jelentkezz be vagy regisztrálj
Még nem értékelték
|
|
|
Ma 2026. június 28. vasárnap, Levente, Irén napja van. Holnap Péter, Pál napja lesz. |
|
Üzenet küldéséhez be kell jelentkezni
|
|