|
Vendég: 5
Nincs Online tag
Regisztráltak: 2,224
|
|

Ma elõször éreztem
a tavasz illatát
a levegõben,
láttam napsütést élvezõ,
heverõ macskákat
a kertekben.
Ma átléptem a járdán egy
piros-fekete rovart,
ma még a szél sem járt,
nem sok vizet zavart.
Ma kigombolva maradt
sok télikabát,
ma láttam pulóveres srácon
simléderes sapkát
s görkorcsolyát.
Ma a napfény is kicsit
máshogy fénylett,
ma az emberek valahogy
jobban ráértek.
Ma mintha mindenki
jobb kedvû lett volna,
ma egy kicsit mintha már
tavasz lett volna... |
|
|
- március 13 2008 11:21:56
A vers ritmusa visszaadja a tavasz gyors közeledtét.Pergõ,üdítõ. |
- március 13 2008 11:25:46
A tavaszhoz méltó kedves üde verset írtál, jól esett olvasni. Nálam épp most sütött be a nap, minõ egybeesés.   |
- március 13 2008 14:24:43
Érezhetõ a hangulata a versednek. Tetszik. Grat. Sajnos itt nálunk nem süt be a nap Szeretettel:Kormi |
- március 13 2008 16:38:53
Köszönöm szépen nektek a kedves szavakat.
Üdv: Magdi |
- március 13 2008 16:38:54
[b]Kedves Magdileona...tavaszod szebb mint a valóság...úgyhogy inkább ezt olvasom többször...és ki sem nézek az ablakon...
...valami hihetetlen jóság és derû árad belõled...szeretettel [/b] szí.  |
- március 13 2008 17:14:24
Köszönöm, kedves Ircsike! Olyan szépek a hozzászólásaid is, mint a verseid - mindenkinél szívesen olvasom õket. Úgy veszem észre, Te az vagy, aki a verseken keresztül meg akarja ismerni és meg is ismeri azok íróit! Nagyon kedves, jólelkû, empatikus emberke vagy! 
Az utolsó sorodnak végtelenül örülök...
Szeretettel: Magdi |
- március 13 2008 19:31:08
Igen, már nagyon vágyunk erre, csak még oly szeszélyes!
Versed viszont nagyon tetszett!  |
|
|
| Hozzászólást csak bejelentkezés után küldhetsz
|
|
Csak regisztrált tagok értékelhetnek
Jelentkezz be vagy regisztrálj
Még nem értékelték
|
|
|
Ma 2026. június 28. vasárnap, Levente, Irén napja van. Holnap Péter, Pál napja lesz. |
|
Üzenet küldéséhez be kell jelentkezni
|
|