Napkorong
Versek fõoldal · Prózák fõoldal · Gyakori kérdések · Szerzõk és verseik · Szerzõk és prózáikJúnius 28 2026 16:23:14
Navigáció
Versek fõoldal
Prózák fõoldal


Gyakori kérdések
Szerzõk és verseik
Szerzõk és prózáik
Impresszum
Alapszabály
Szerzõdés
Online felhasználók
Vendég: 12
Nincs Online tag

Regisztráltak: 2,224
Tagjainkról-tagjainktól
- Weboldalak
- Pályázatokon elért eredmények
- Saját kötetek
- Megjelenések antológiákban
- Tagjainkról mindenféle
V E R S E K Váltás a PRÓZÁK főoldalára
Napszemüveg

voltál nekem
magamnak teremtettelek
aztán egy csalfa fény
feltárta való énedet
mást akartam látni
s én magam is mássá
akartam válni hogy hozzád
"torzult" legyek
de a fény egyre erõsebb
hát másfelé nézek
és felveszek
egy napszemüveget
Hozzászólások
szoszircsi - március 14 2008 08:36:59
[b]....Drága Cookie....az elsõ két sor én vagyok....a többi Te..és én gyûlölöm a napszemüveget....szuper -szuper lett...
...bár ,ha a fény ,mely erõs a régi...akkor mitõl fény?... ha pedig az új....akkor meg végképp ne tedd fel a szemüveget....had süssön Rád...kell, hogy égessen!!! szeretettel[/b] szí.smileysmileysmiley
marica - március 14 2008 11:14:25
Kedves cookie!
De sok mindent bele zsúfoltál ebbe a néhány sorba!smileysmiley
Majd ki durran. eszméletlen mennyi gondolatot tódít az olvasó fejembe!..... csalfa fényk....
"mást akartam látni
s én magam is mássá
akartam válni hogy hozzád
"torzult" legyek"
azt hiszem szinte mindenki bele esik ebbe a hiábasmileysmiley
Csak másnál!
Ha véletlen egybe esés van............... akkor az az igazi.
Nagyon megérintettél verseddel. Köszönöm nekedsmileysmileysmiley
Szeretettel: marica mama
Nagylabu_Vereb - március 14 2008 13:02:56
Tetszik smiley Egy csalódás valakiben.. és mégsem dramatizálod túl smiley
reitinger jolan - március 14 2008 16:17:12
Cookie szép lett, jó lett, csak az a baj, hogy szemüveg mögé hiábasmileysmiley bújunk, de gondolom ezzel tisztában vagy Te is.
Üdv.J.smiley
reitinger jolan - március 14 2008 17:46:29
Újra itt. Köszönöm a hozzászólásodat, a legutóbbit. Üzenem, hogy szedd össze Magad, mert igen, Te is képes vagy ilyen verset írni!!!
Üdv.J.
nagyeci - március 14 2008 18:46:51
Az elsõ öt sor rám is igaz volt...
Ne tedd fel a napszemüveget,mert akkor nem látod a valót!A Nap adja az új fényt!
Nézz másfelé,nyitott szemmel!
gondola - március 15 2008 18:50:11
Jó, nagyon jó! De biztos, nem akarod látni a valót? Biztos, hogy jó ez a védekezés? Én sem tudom.smiley
cookie001 - március 15 2008 23:08:19
Kedves Barátaim!smiley
Hálás vagyok érte,hogy olvastok és figyeltek rám,és egy kicsit csodálkozom is,amikor annyi szépet írtok nekem.Ha valaki önbizalomhiánnyal küzd,csak ide kell irányítani közétek...csak úgy zúdúl,áramlik az energia.Köszönöm!
El kell áruljak Nektek valamit.smiley
A verseim nagy része nem rólam szól....Hogy mégis egyes szám elsõ személyben írok,az azért van,mert beleélem magam egy helyzetbe,szituációba,amit hallok vagy látok magam körül,és máris magaménak érzem....Ez még nem skizofrénia,ugye?smiley

Kedves kedvenc Péterem!
Bár RENDKÍVÜL érzelemgazdag vagyok,az érzelmességet nem lehet rám fogni,de a drámát azért szeretem...smiley

Joli!
"Óvó tekinteted érzem kezem felett"

Kedves anath3ma!
Én azt mondom:nem baj.Mindent meg kell élni...jót is rosszat is,majd egyszer tapasztalat lesz belõle...és egy gazdag élet...szerintemsmiley

Sok szeretettel:Cookie
Hozzászólás küldése
Hozzászólást csak bejelentkezés után küldhetsz
Értékelés
Csak regisztrált tagok értékelhetnek

Jelentkezz be vagy regisztrálj

Felülmúlhatatlan! Felülmúlhatatlan! 0% [Nincs értékelve]
Nagyon jó Nagyon jó 100% [1 szavazat]
Jó 0% [Nincs értékelve]
Átlagos Átlagos 0% [Nincs értékelve]
Gyenge Gyenge 0% [Nincs értékelve]
Bejelentkezés
Felhasználónév

Jelszó



Még nem regisztráltál?
Kattints ide!

Elfelejtetted jelszavad?
Kérj újat itt.
Mai névnapos
Ma 2026. június 28. vasárnap,
Levente, Irén napja van.
Holnap Péter, Pál napja lesz.
Ajánló
Poema.hu versek
Versek.eu
Szerelmes versek
Netorian idézetek
Idézetek.eu
Szerelmes idézetek
Szerelmes SMS-ek
Bölcs gondolatok
Üzenőfal
Üzenet küldéséhez be kell jelentkezni

KiberFeri
27/06/2026 08:49
Kedves poétatársak! Akinek 06. 21. utáni verse eltünt, ha már ki volt téve, sorosnkivül ujra küldje be, mert ez programhiba volt. Üdvözlök mindenkit!
KiberFeri
26/06/2026 07:50
Üdvözlök mindenkit!
iytop
24/06/2026 11:48
Mindenkinek szép napot kívánok!
KiberFeri
22/06/2026 19:47
Mindenkit üdvözlök!
KiberFeri
21/06/2026 08:21
Mindenkit üdvözlök!
KiberFeri
20/06/2026 07:41
Üdvözlök mindenkit!
KiberFeri
19/06/2026 09:26
Kedves Dark Weber! Üdvözlünk ujra a fedélzeten. Ezt a bal oldali Főszerkesztői anyagot olvastad?
KiberFeri
19/06/2026 09:23
Üdvözlök mindenkit!
Dark Weber
19/06/2026 01:04
Üdv Gufi ,elonor !
Dark Weber
19/06/2026 01:02
Üdv mindenkinek ! Újra itt HAN vagyok ,új felhasználónévvel!
KiberFeri
17/06/2026 19:25
Üdvözlök mindenkit!
KiberFeri
16/06/2026 17:22
Üdvözlök mindenkit!
KiberFeri
15/06/2026 09:26
Üdvözlök mindenkit!
KiberFeri
14/06/2026 09:35
Üdvözlök mindenkit!
KiberFeri
13/06/2026 07:35
Üdvözlök mindenkit!
Napkorong.hu alapítva: 2007
Powered by PHP-Fusion © 2003-2006 - Aztec Theme by: PHP-Fusion Themes