|
Vendég: 14
Nincs Online tag
Regisztráltak: 2,224
|
|

Körömdarab,
Haja szála,
Szempillája,
Egy csepp nyála
Kész a báb
Húzd a lábát
Húzd a karját
Feje bukik
Torka nyitva
Átvágva
Vére ömlik
A térdére
Sebes patak
Meleg vére
Bábodnak
Kezem, szívem
Hajam, hitem
Megcibálod
A torkomat
Átvágod
Én vagyok a
Te bábod
2008. február |
|
|
- március 14 2008 13:05:48
Érdekes Kár hogy sok helyen az olvasás rutmusát megtöröd. Elég lenne a szakaszok közti váltás, de te tudod  |
- március 14 2008 13:33:33
ritmust...háttõ szótagszámban gondolkodtam, (egy vsz.: 4-4-4-4-3), utolsó versszak meg csak 4-3.
Próbáltam ilyen varázsigés-ráolvasásosra venni a figurát, így egy kis próba-formajáték, de sztorija is van azért. 
Ja és köszi  |
- március 14 2008 14:27:51
Szerintem ez így jó |
- március 14 2008 15:53:56
...akkor miért nem az elejétõl központozás nélkül írtad?
Ha gyorsan,ráolvasásszerûen mondjuk,elég jó ritmus jön ki. |
- március 14 2008 17:04:54
Nem tudom, így jött a központozás, és sosem javítok rajta, ahogy megszületett, úgy teszem közzé.
anath3ma: itt az a gond, hogy báb vagyok, de nem szeretnék az lenni (és most nõtt pár centit az orrom ) |
- március 14 2008 19:31:19
Hmmm jó ez... nem tudom mi volt velem délben... passzolok 
Jó olvasni is, az elsõ megjegyzésem törölhetném is de felvállalom a hibám  |
- március 15 2008 18:23:58
Szegény kis voodoo baba! Miken mehetsz keresztül?! A versed viszont nagyon jó! |
|
|
| Hozzászólást csak bejelentkezés után küldhetsz
|
|
Csak regisztrált tagok értékelhetnek
Jelentkezz be vagy regisztrálj
Még nem értékelték
|
|
|
Ma 2026. június 28. vasárnap, Levente, Irén napja van. Holnap Péter, Pál napja lesz. |
|
Üzenet küldéséhez be kell jelentkezni
|
|