|
Vendég: 17
Nincs Online tag
Regisztráltak: 2,224
|
|

Mily csodás élmény
pihenni karjaidban,
hallani kedves hangod...
Tarkítják néha a hangulatot
felszabadult, göndör kacajok,
elszabadult az éj sötétjében
számtalan nagy titok...
Csendes megnyugvásunk békéjében
révülten nézek ki az ablakon.
December szürkesége mindent betakar,
a Holdat keresem, nem látszik most...
helyette csak a közeli faágakon
ringatóznak szelíden a gallyak,
megnyugtat, ahogy lágyan bólogatnak...
s már alig hiányzik a Hold...
Jó, hogy vagy nekem,
álmodj, kedvesem. |
|
|
- március 17 2008 08:41:10
Magdileona kedves!
Megszólalt a szíved ismét, gondolatod összegyúrta, s arany kezed megírta.
Grt. Sancho |
- március 17 2008 09:17:03
Szép képekkel aláfestve megszólalt a szíved belseje. Grat. Szeretettel:Kormi |
- március 17 2008 09:29:48
Kedves Manon, Sancho, Kormi - köszönöm szépen nektek!
Szeretettel: Magdi |
- március 17 2008 11:15:45
A boldogság szólt belõled... |
- március 17 2008 13:04:05
Lágy gyönyörû zene fülemnek, és lelkemnek: Ildi  |
- március 17 2008 14:37:13
Csend, nyugalom, béke/alig van hang és alig van mozgás/,a fény sem hiányzik...ez a lélek csendje... |
- március 17 2008 18:19:07
Magdileon kedves!
Az élet egy csodálatos gyönyszemét állítottad elénk ebben a versben:
Nagyon tetszett!
Szeretettel: Marica |
- március 17 2008 19:41:34
[b]...kár,hogy nem itt kezdtem olvasgatni...megadta volna az alaphangulatomat....ahogy kicsempészed a boldogságot a térbe...csodálatos....árad minden és mindenki felé....köszönöm...[/b]szí.
   |
|
|
| Hozzászólást csak bejelentkezés után küldhetsz
|
|
Csak regisztrált tagok értékelhetnek
Jelentkezz be vagy regisztrálj
Még nem értékelték
|
|
|
Ma 2026. június 28. vasárnap, Levente, Irén napja van. Holnap Péter, Pál napja lesz. |
|
Üzenet küldéséhez be kell jelentkezni
|
|